pre novacikov

Podľa wikipédie je kryptomena „digitálne platidlo založené na kryptografii s cieľom zvýšiť bezpečnosť tohto platidla.“ Kryptomena je digitálna forma peňazí, ktoré používame denno denne v obchodoch, reštauráciách, baroch… ako prostriedok pre výmenu služieb a tovaru. V podstate sú to jednotky a nuly cirkulujúce po internete, elektróny prúdiace káblami alebo uväznené na pevných diskoch serverov po celom svete.

Základy

Kryptomeny pred sebou majú úžasnú budúcnosť a je dôležité vedieť o nich aspoň základné informácie. Tieto články by vám mali pomôcť zorientovať sa a pochopiť základy:

Ako kúpiť kryptomeny

Pripravili sme pre vás návod, ako kúpiť kryptomeny s 0% poplatkom. Naše ďalšie návody a tutoriály tam nájdete pekne pokope:

TIP: Nákup, predaj a obchodovanie s kryptomenami vôbec nie je jednoduché a nesie so sebou veľa rizík. Vo výsledku tak viac než 80% ľudí na kryptomenách prerobí. Tu nájdete šikovný spôsob, ako sa stratám vyhnúť.

Investovanie na burze

Kryptomien je veľa a dá sa na nich pekne zarobiť. Kurzy môžete sledovať napríklad na stránke coinmarketcap.com. Chcete investovať na kryptoburze? Skvelé, než sa však do toho pustíte, prečítajte si aspoň zopár základných informácií a tipov. Ušetrí vám to veľa času a peňazí.

Investovať na burze nie je jednoduché. Je dôležité vedieť, do čoho presne investujete, aký má daná kryptomena potenciál a čo od nej môžete očakávať v budúcnosti. Odporúčame naštudovať si danú problematiku. Cenné informácie nájdete v našich článkoch.

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Ethereum Classic

Ripple

Bitcoin Cash

Cardano

Dash

EOS

IOTA

Monero

NEM

NEO

Onecoin – kryptomena spravená zle

Populous

Stellar Lumens

TRON

Zcash

Waves

Ďalšie kryptomeny

Ďalšie dôležité informácie

Teraz už viete niečo o kryptomenách. Čo ďalej? Uložte časť vášho portfólia do peňaženky a nechajte ho tam ležať. Nezodpovedným obchodovaním môžete ľahko prerobiť aj na prudko rastúcom trhu. HODL sa však z dlhodobého hľadiska vypláca takmer vždy.

Sledujte naše analýzy. Získate tak cenné informácie, ktoré môžete využiť pri investovaní a zlepšiť si tak zisky.

Pri investovaní do kryptomien je dôležité byť informovaný a sledovať, čo sa deje. Na kryptomagazíne nájdete všetky dôležité informácie pekne pokope. Sledujte náš facebook, aby vám nič neuniklo.

Gratulujeme, máte základné informácie o kryptomenách. Budeme radi, ak túto stránku ukážete vašim kamarátom. Šírte slovo o kryptomenách ďalej! Nenechajte si to iba pre seba.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance