enterprise ethereum allliance EEA logo

Enterprise Ethereum Alliance práve predstavila svojich nových členov. Ako obyčajne, nováčikovia sú rozdelení na zabehnuté inštitúcie a startupy, ktoré chcú budovať svoje služby na Ethereum Blockchaine. Na zozname sa objavili veľmi zaujímavé mená vrátane MasterCard, Cisco Systems, Scotiabank a Loyyal Corporation.


Zistite o Ethereu a jeho minulosti viac v našom článku


Najzaujímavejším členom však je vláda rýchlo rastúceho štátu Andhra Pradesh v Indii. Ide iba o druhú vládu (po štáte Illinois – USA), ktorá sa ku konzorciu pripojila. J. A. Chowdary, štátny sekretár a IT poradca vyjadril, že vstupom do Aliancie vláda vytvorí dobré prostredie pre finančné technológie.

“Chceme integrovať Blockchain technológiu do vládnych systémov. Tešíme sa na našu spoluprácu s Enterprise Ethereum Alliance.”

Medzi ďalších členov patrí Výskum Antibiotík UK, Technická Univerzita z Mníchova a Ypse IT Solutions. Od dnes má EEA 150 členov, pričom prvé organizácie sa ku konzorciu začali pripájať vo februári 2017.

EEA sama seba opisuje ako skupinu, ktorá pomáha ostatným firmám, budovať vlastné technológie, s využitím Ethereum platformy – väčšinou pomocou súkromných verzií ich vlastného ETH Blockchainu.


Môže vás zaujímať: Čo je Blockchain?


Predseda EEA, Julio Faura, vyhlásil:

“Rozsah technológií a rôznorodosť organizácií, ktoré sa spájajú
pod záštitou EEA, aby vytvorili a udržiavali Ethereum štandardy,
ukazuje na zaujímavú budúcnosť vývoja Ethereum ekosystému novej generácie.”

Čo to znamená pre nás, uživateľov Etherea? Nuž snád menej podvodných Initial Coin Offeringov, väčšiu stabilitu, nové služby ponúkané spoločnosťami pomocou smart kontraktov a v neposlednom rade aj (dúfajme) zhodnotenie našich investícii do ether mincí.


Ak máte záujem o ťažbu Etherea, možno vás zaujme slovenská spoločnosť MainHash

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre