[PREDSTAVENIE] Firma etheronic. ponúka komplexné riešenie ťažby kryptomien a správy portfólia

0

Pri pohľade na súčasný stav kryptosektoru možno mnohých mätie fakt, že kapitalizácia trhu nie je veľmi vysoká. V porovnaní s ošiaľom, ktorý nastal na prelome rokov 2017 a 2018, už čaro krypta vyprchalo a je koniec. Veľa kryptomenových firiem, fondov a iných projektov skrachovalo, investori prišli o peniaze, masová adopcia je v nedohľadne a využiteľnosť väčšiny coinov klesá.

Ale ako sa hovorí, zdanie klame. Rok 2017 ukázal jedno – v kryptomenách a v technológii blockchain je veľký potenciál. Tento fakt si všimol celý svet a mnohí dôležití ľudia a organizácie zmenili názor.

Ideálny čas nakupovať

Ďalší boom kryptotrhu bude spôsobený veľkými hráčmi a firmami, ktoré sú pripravené. Budúcnosť krypta je úzko prepojená s tokenizáciou, kvalitným money manažmentom, efektívnou ťažbou a so schopnosťou prispôsobiť sa súčasným reguláciám.

Môžeme iba zhodnotiť, že budúcnosť kryptomien ako takých je svetlá. V záujme maximalizovať zisky je nutné vyhľadať pomoc skúsenejších. Veď kedy, ak nie teraz, v čase najväčšieho prepadu kryptomien, je vhodné zase vstúpiť do trhu?

Ak tiež premýšľate o nákupe, možno vás zaujme ponuka nášho partnera – firmy etheronic., ktorú vám v tomto článku predstavíme. 

Komplexné riešenie investovania do kryptomien

Iste sa s nami nebudete hádať, ak napíšeme, že investovať do čohokoľvek je vždy veľmi náročné. Bežný človek môže iba ťažko vychytať ideálny okamih nákupu, optimálnu obchodnú stratégiu, výstupy z pozícií, a pri tom všetkom myslieť na bezpečnosť, dávať si pozor na phishing, hackerov, a ak sa všetko vydarí, tak ešte myslieť na legalizáciu svojho novonadobudnutého bohatstva (dane, …).

Navyše, nie každý chce celé dni sedieť pri grafoch, sledovať fundament, ostatných traderov či sentiment na trhu. Je dôležité mať aj vlastný život a užívať si prítomný moment.

Sales pitch

Práve preto sme sa spojili so slovenskou firmou etheronic., ktorá svojím klientom ponúka komplexné riešenie v oblasti kryptomien. Či už ide o sprostredkovanie kúpy, zapojenie, konfiguráciu a o údržbu ťažobných strojov (ASIC minery), poskytovanie profesionálneho poradenstva, prípadne aj aktívnu správu vášho portfólia.

Tento unikátny prístup k zhodnocovaniu peňazí klientov sa zameriava na tvorenie najvyšších možných profitov a na udržiavanie nízkeho rizika. Ťažba coinov bola vždy relatívne nízkoriziková činnosť. Vo firme etheronic. to však vyťažením coinov nekončí. V prípade záujmu môžete vaše digitálne peniaze zveriť do rúk profesionálneho tímu obchodníkov, ktorí ich šikovným obchodovaním ďalej rozmnožia.

Nezáleží pri tom, či trh rastie alebo padá. Zarobiť sa dá na akomkoľvek pohybe (short, long). Firma etheronic. sídli v Bratislave a v prípade záujmu môžete zájsť do ich kancelárie na osobnú konzultáciu. Jedným z produktov ich obchodného tímu je totiž aj obchodné poradenstvo, v rámci ktorého získate cenné rady od skutočných odborníkov.

Mining kontajnery

Ak nemáte hlboko do vrecka, prípadne vás zaujímajú najmodernejšie mining riešenia, určite vás ohromí ponuka mining kontajnerov od firmy etheronic. Ide o skvelý spôsob, ako ťažiť.

mining kontajner etheronic

Predstavte si ASIC minery za niekoľko stotisíc eur, bezpečne uložené v železnom kontajneri, v ktorom sa automaticky udržuje optimálne prostredie pre ťažbu.

Tento unikátny kúsok techniky vám vo firme etheronic. ušijú na mieru podľa vašich požiadaviek. Po dokončení je táto malá „továreň na peniaze“ schopná ťažiť prakticky všade – jedinou podmienkou je, samozrejme, stabilný prísun energie.

Upravená vzduchotechnika odvádza teplo a zabezpečuje ideálnu teplotu vzduchu vnútri kontajneru. Špecializované filtre zachytia akékoľvek nečistoty a postarajú sa o to, aby vaše ASIC-y vydržali čo najdlhšie.

Mining kontajnery vám zabezpečia nízke prevádzkové náklady. Nemusíte totiž platiť za nájom ťažobných priestorov. Samozrejme, celý kontajner je možné ovládať aj na diaľku a sledovať, ako jednotlivé ASIC-y ťažia, prípadne ich v prípade potreby reštartovať.

Čerešničkou na torte sú prvotriedne zabezpečenia a hasiaca technika, ktorá v prípade nepredvídateľných okolností (požiar) uhasí oheň a nepoškodí pritom ostatné stroje.

Firmu etheronic. môžete kontaktovať priamo pomocou tohto formulára:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of