FTX sa predstaví na Super Bowl
FTX sa predstaví na Super Bowl, zdroj: www.shutterstock.com/WindAwake

Kryptoburza FTX bude mať svoju reklamu na populárnej americkej športovej udalosti Super Bowl LVI, kde plánuje osloviť športových fanúšikov.

Môže ťa zaujímať: Blockchain Fantom dosahuje obrovské úspechy – za posledný týždeň dosiahol zisk 31 %!

Konkurenti sú určite zaskočení

FTX burza si stihla zabezpečiť reklamné miesto v jednej z najsledovanejších udalosti v Amerike. Super Bowl (americký futbal) sa odohrá vo februári budúceho roku.

FTX kúpil reklamu v tohtoročnom Super Bowl LVI, aby zapôsobili na fanúšikov tohto športu. Super Bowl je – a vždy bol – jedným z najsledovanejších televíznych vysielaní roka v histórii Spojených štátov.

Sam Bankman-Fried, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti FTX, urobil americký futbal jednou z priorít v marketingovej stratégii. Podľa neho je šport najrýchlejšie rastúca zákaznícka komunita pre prijatie kryptomien. „Neexistuje žiadna väčšia, mainstreamová udalosť na podelenie sa s naším odkazom a našou značkou, ako je práve Super Bowl,” tvrdí Fried.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

FTX sa buchne po vrecku

Cena reklamy zatiaľ nie je zverejnená, odhad je ale cca 6,5 milióna dolárov. Cena 30-sekundovej reklamy v roku 2021 bola 5,5 milióna a predchádzajúci Super Bowl si spolu pozrelo viac ako 92 miliónov divákov!

Tohtoročný Super Bowl zaznamenal úplné nový trend zo strany tých, ktorí majú záujem o takéto veľké reklamy. Tradičné značky ako Hyundai, Pepsi, či Budweiser záujem o reklamy nemali, čím ponechali priestor pre novších hráčov, ktorí počas pandémie prosperovali oveľa viac.

FTX sa stal oficiálnym sponzorom Major League Baseball (MLB) v júni tohto roku a v marci vybavil, aby sa domáci štadión Miami Heat premenoval na „FTX Arena” na najbližších 19 rokov.

Coinbase tiež nasledoval kroky FTX v oblasti sponzorstva v športe, keď podpísal  viacročnú dohodu o partnerstve s NBA a WNBA.

Čítaj ďalej: Solana opäť na historickom maxime – potenciál rastu je naďalej vysoký!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre