Burza s kryptomenami, Coinbase
Coinbase. Zdroj: Shutterstock, Nadezda Murmakova

Jedna z najväčších búrz s kryptomenami Coinbase, oznamuje významnú, dlhoročnú sponzorskú spoluprácu s NBA a WNBA.

Prečítaj si tiež: Polkadot má pripravených 780 miliónov USD pre vaše nápady – musíte byť hodlerom DOT

Coinbase a partnerstvo s NBA a WNBA

Zámorská basketbalová liga sa v USA teší obrovskej popularite. Tento krok burzy Coinbase je preto určite pozitívnou reklamou pre celý svet kryptomien. Do zmluvy je zapojená aj ženská národná asociácia.

Ak ste fanúšikom najlepšieho svetového basketbalu, v najbližších rokoch budete vo vysielaní nočných zápasov vidieť logo a značku Coinbase. Z hľadiska NBA ide o absolútne prvé partnerstvo ligy s kryptomenovou platformou. Zmluva okrem iného zahŕňa aj spoluprácu s NBA G, NBA 2k League a USA Basketball.

„Sloboda zúčastňovať sa na veciach, ktorým veríte a mať z nich prospech, je základom poslania Coinbase. Nikto tomu neverí viac, ako fanúšikovia NBA a WNBA. Sme hrdí na to, že sme sa stali oficiálnym partnerom týchto líg v oblasti kryptomien. V rámci tohto partnerstva vytvoríme interaktívne zážitky, ktoré umožnia zapojenie silnej basketbalovej komunity a športovcov NBA a WNBA po celom svete,“ uviedla marketingová riaditeľka burzy Coinbase, Kate Rouchová.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Môže ťa zaujímať: Dogecoin zaznamenáva zvýšenú aktivitu – až 70 % hodlerov DOGE je ziskových

Spolupráca kryptomenových spoločností so športom je stále častejšia. Pred nedávnom uzatvorila významnú spoluprácu burza FTX s baseballovou ligou Major League. V minulosti sa rozvíjajúca burza Crypto.com stala partnerom UFC,PSG a F1.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre