Fantom rastie!
Token Fantom. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Sektor DeFi prežíva počas tohto roka zrejme najväčší rozmach. Vzniklo mnoho úspešných projektov, ktoré dokázali výraznou mierou prehovoriť do diania na trhu. Jedným z takýchto projektov je aj Fantom. Tento token doslova píše históriu.

Mohlo by ťa zaujímať: Ako vlk z Wall Street zarobil 22 miliónov za 10 sekúnd – legenda Jordan Belfort

Fantom si ide vlastnou cestou

Sieť Fantom dosiahla za posledných 48 hodín hneď dva obrovské úspechy, po ktorých jednoducho treba s týmto hráčom na trhu rátať.

  1. Celková uzamknutá hodnota (TVL) dosiahla míľnik v podobe prekonania siete Polygon.
  2. FTM dokázal prekročiť hranicu 100 miliónov transakcií.

To však nie je úplne všetko. Tých úspechov je viac. V sieti aktuálne chýba už len približne 50 tisíc peňaženiek k dosiahnutiu hranice 1 milión. Prítomnosť býkov je očividná. Do siete bolo za posledné dva dni naliatych viac ako 600 miliónov dolárov.

Konkurencia to má v prípade FTM naozaj ťažké. Sieť disponuje extrémnou rýchlosťou, ktorá ju radí na popredné priečky. Dokáže totiž vygenerovať viac ako 750 000 transakcií denne. Nedávne pridanie Kyber DEX do siete zabezpečilo celkové zlepšenie likvidity. V tom istom čase bol na sieť pridaný aj stablecoin TrueUSD, prostredníctvom ktorého dôjde k výraznému zlepšeniu transakcií medzi štandardnými financiami a sektorom DeFi.

Prečítaj si tiež: Premeniť 100 USD na 36 205 USD v priebehu 10 mesiacov? Táto obchodná stratégia to dokáže!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Perspektívny projekt

Podľa trhových údajov je sieť naozaj silná. Pozitívny vývoj sa dokázal ukázať aj na cene tokenu FTM. Za posledný týždeň sa vyšplhal o 31,16 %.

FTM/BUSD
FTM/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

Vývoj je logickým vyústením prítomnosti veľrýb v tejto sieti. Už nejaký čas totiž konzistentne presúvajú svoje tokeny FTM.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre