ypto_pr2_800x600

Ako hlavná multifunkčná osobná platforma pre krypto komunitu sa YPTOspace snaží o veľké zmeny naprieč sektorom, a to vďaka svojim inovatívnym riešeniam a najnižším poplatkom v odbore.

YPTOspace sa posúva na ďalšiu úroveň

Máme cieľ stať sa poprednou osobnou platformou pre kryptografické prostredie. Vďaka prepojeniu s gamingom, krypto obchodovaniu, predplatenými kartami a platobnými riešeniami chceme stáť pri zrode revolúcie a pomôcť vám zmeniť spôsob, akým sa každodenne zaoberáte finančnými prostriedkami, obchodom a hrami.

Záujem o YPTO je do dnešného dňa obrovský. V rebríčku prvej desiatky najviac perspektívnych platforiem spoločností ako Neironix / Huobi / Kaspersky Lab sa spoločnsoť YPTOspace umiestnila na prvom mieste a ďalej rýchlo rastie.

Prvá fáza ICO ponúka bezkonkurenčné ceny

  • Spustenie hlavného ICO prebehlo 25. marca a YPTOspace môžete získať za 0,01 dolára.
  • Druhá fáza ICO bude verejná v apríli za 0,02 dolára.

S takto nízkymi cenami už teraz zaznamenávame enormný dopyt po minciach.

Predstavujeme YPTOcoin – Prémiový utility token pre krypto komunitu

Decentralizovaná kryptomena, YPTOcoin, je úplne nová krypto-utility mena YPTOspace, ktorá môže byť použitá na prístup k širokej škále služieb a produktov, čo zahŕňa:

  • Zabezpečené blockchainové vysokorýchlostné transakcie
  • Zaistenie anonymity s automatizovanými protokolmi blockchainu
  • Využitie FIATu a kryptomien na obchodovanie a platenie
  • Najnižšie poplatky za výmenu

YPTOspace je tu, aby zmenil spôsob, akým sa vyrovnávame s peniazmi, chceme byť mostom medzi FIATom a kryptomenami” – Gregory Stoos, CEO YPTOspace

Skoré investície – veľké očakávané výnosy

Tí, ktorí sa už registrovali do prvej fázy YPTOcoin ICO, sú teraz vyzvaní k vloženiu prostriedkov. Konečná hodnota YPTOcoinu bude samozrejme diktovaná trhom až po skončení ICO, ale s takto veľkým záujmom našich investorov už očakávame vynikajúce zisky. Stále sa môžete zaregistrovať!

YPTOcoin ponúkne tak veľmi lacný, bezpečný a rýchly spôsob platby.

Vývoj dokonalého krypto ekosystému

Vzhľadom na to, že YPTOspace je zavedený ako jeden z popredných a najdynamickejších ekosystémov kryptomien, ktoré sú na trhu k dispozícii, budeme pomocou ICO zaisťovať ďalší rast platformy – nízke sadzby, viac možností využitia a dobré výnosy. Vďaka YPTOspace sa zmení spôsob, akým sa budú môcť ľudia do kryptomien zapojiť.

Chceme zmeniť spôsob, akým pracujete s peniazmi – pripojte sa k nám

O nás: Tím YPTOspace je jedinečný systém vhodný pre vytvorenie globálneho ekosystému s využitím fiatu a kryptografických aktív. Sme skupina vášnivých odborníkov z celého radu odborov, vrátane vývoja softvéru, marketingu, médií a zaisťovania kvality finančného a právneho sektora. Jadro tímu sa skladá zo skúsených odborníkov, čo zaisťuje možnosť realizácie celého radu služieb, ktoré si predstavujeme. Ak máte otázky ohľadom médií, prosím kontaktujte Lidiu Almeida alebo navštívte našu stránku.

Disclaimer: Pokiaľ sa rozhodnete investovať do tohto projektu urobte si najskôr vlastný rozbor. Za článok nenesieme zodpovednosť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
5 Komentáre
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Robert
Robert
3 roky dozadu

Málo je tých kryptomien však…..

Vlko
Vlko
3 roky dozadu

Neviete kolko bude minci v obehu?

lobotomik
lobotomik
3 roky dozadu

Vyznieva to az ako reklamny clanok. Pritom je tazko nieco vyguglovat.. ze preco by to malo byt take dobre…. Uz sme tu mali supermeny: radix, holochain, elixxir…. a zatial ticho. Ked uz, mohli by ste viac napisat o technologii.

instalater
instalater
3 roky dozadu

150.000.000.000 minci. Neoplati sa ani za 0,01 kupit

Viliam
Viliam
2 roky dozadu

Ahojte vsetci, neviete kam sa ypto.space vyparilo ? Investoval som do nich nejaky ten vynos a zrazu ze, “willbebacksoon” a na to ze “cannotbedisplayed”. Ak to bol podfuck, hooodne by ma to mrzelo. Pls, ake mate info aj vy?