Coinbase
Coinbase. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Jedna z najväčších a najpopulárnejších kryptomenových búrz, Coinbase, prežila doslova šok, ktorý nakoniec dopadol veľmi negatívne v podobe výpadku. Burza je aktuálne mimo prevádzky.

Mohlo by ťa zaujímať: Daň z kryptomien – Návod ako na to, tipy, porovnanie – 2021

Coinbase je offline

Populárna kryptomenová burza Coinbase zrejme moc nepoteší svojich klientov. Neustála totiž nátlak a hype okolo psieho tokenu Shiba Inu.

Výpadok Coinbase
Výpadok Coinbase. Zdroj: Coinbase

Webový portál tejto burzy bol offline niekoľko minút. Podľa prvotných vyjadrení predstaviteľov, má burza očividné problémy s pripojením. Mohol tento problém spôsobiť token SHIB? Je to vôbec reálne? Špekulácie sa v každom prípade nezastavili. Mnoho nespokojných zákazníkov v tom vidí jasný faktor kryptomeny Shiba Inu.

Prečítaj si tiež: TOP 3 kryptomeny s potenciálom urobiť veľké zhodnotenie v mesiaci november

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Áno, možné to je. Shiba Inu svojimi objemami absolútne zmietla Bitcoin aj Ethereum. Len na samotnej burze Coinbase sa objem obchodov dostal cez hranicu 5 miliárd dolárov.

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ?

To, o čom sa posledné dni hovorilo, sa nakoniec aj potvrdilo. Podľa trhovej kapitalizácie sa SHIB dokázal dostať nad DOGE, aj keď len na niekoľko hodín. Jeho historické maximum je aktuálne na úrovni 0,00008867 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre