Novinky TRONu – burzy dokončujú token swap, noví kandidáti na Super Reprezentantov a súťaž o iPhoneX

BITmarkets BITmarkets

Až 52 búrz sa zapojilo do token swapu TRX, ktorý bol vyústením prechodu TRONu na vlastný mainnet. Ako sme vás informovali v našom nedávnom článku, z veľkých búrz dokončila migráciu tokenu napríklad burza Binance.

36 búrz úspešne dokončilo TRX token swap

V súčasnosti už vklady a výbery krypotmeny Tron fungujú na 36 burzách. Tento stav je dôležitý predovšetkým z hľadiska jeho likvidity, nakoľko obchodovanie bolo počas migrácie zastavené.

Nižšie vám v abecednom poradí prinášame zoznam búrz, ktoré potvrdili, že token swap TRX je úspešne ukončený a na ich platformách môžete znovu túto kryptomenu nakupovať, predávať, či vyberať.

Zoznam búrz s dokončeným TRX token swapom: Bibr, Binance, Bitbns, Bitfinex, Bitforex, Bitpie, Bittrex, Bit-Z, Bjex, Changlly, Cobo, CoinEgg, Coinfalcon, Coinnest, Cryptopia, DragonEX, Freewallet, Gate.io, Godex, Hitbtc, Huobi, IDAX, Koinex, Liqui, Livecoin, Max Exchange, OKCOIN, OKEx, OTCBTC, Ovis, Quoine, RIGHTBTC, Simpleswap, Tokenomy, Upbit, WazirX.

Mohlo by vás zaujímať: Hodleri pozor – Tron a ZCoin môžete držať už aj v Ledger Nano S

μTorrent a BitTorrent kandidujú na miesto „Super Reprezentanta”

Ekosystém Tronu, respektíve schvaľovanie transakcií v sieti stojí na pleciach 27 „Super Reprezentantov”. Tí sú volení vo voľbách, ktorých sa môžu zúčastniť držitelia tohto coinu.

Tak, ako aj pri klasických voľbách, aj v tomto prípade platí, že úspešnými kandidátmi sú tí, ktorí získajú z pomedzi približne stovky uchádzačov najviac hlasov. Aktuálne sa do tohto zoznamu o pozíciu “Super Reprezentanta” zaradili aj μTorrent a BitTorrent, ktorých akvizíciu oznámil Justin Sun len minulý týždeň. Viac o kúpe BitTorrentu si môžete prečítať v našom článku tu.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Justin Sun: Sme lepší ako Ethereum

Po tom, ako Tron opustil Ethereum a prešiel na vlastný mainnet, narástli vedúcej osobnosti tohto projektu, Justinovi Sunovi, očividne krídla. V poslednej dobe sa totiž viac krát stalo, že sa na svojom twitter účte pustil do porovnávania s blockchainom, z ktorého Tron vzišiel.

Po tom, ako zverejnil tabuľku, kde klasicky vyzdvihuje úspešnosť Tronu v spracovaných transakciách, množstve používateľov DApps, škálovatelnosti a odmeny pre vývojárov sa tentoraz zameral na celkovú rýchlosť siete a nezabudol pripomenúť, že vďaka akvizícii BitTorrentu sa Tron stane najväčšou decentralizovanou peer-to-peer sieťou, ktorá je až 80-násobne rýchlejšia ako konkurenčné Ethereum.

Tip: Odporúčame prečítať si článok Novinky z vývoja Etherea • Sharding už v roku 2020!, kde sa dozviete ako chce Ethereum reagovať na potrebu zrýchlenia siete a kedy sa ho užívatelia dočkajú.

Na záver súťaž s Tronom o iPhone X

V rámci popularizácie Tronu na sociálnych sieťach, prišiel Justin Sun so súťažou o iPhoneX a darčekové karty Amazon v hodnote 100 dolárov. Pre zaradenie sa do súťaže, ktorá pobeží do 3. augusta 2018 je potrebné splniť nasledovné úlohy:

  • Pridať si Justina Suna a Tron Foundation medzi priateľov na FB
  • Natočiť krátke video o Tron Independance Day, Tron Virtual Machine, alebo krátky pozdrav komunite
  • Zdielať video na svojej facebookovej stránke, označiť svojich 10 priateľov, Justina Suna a Tron Foundation
  • Video poslať na emailovú adresu [email protected]

Výhercom iPhoneX sa stane ten, kto získa najviac lajkov. Nasledujúcich 5 najúspešnejších autorov videa získa spomínané darčekové karty od Amazonu v hodnote 100 dolárov.

Tým, ktorí to idú skúsiť, držím palce 🙂

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
ethereumworldnews.com
blog.bittorrent.com
medium.com

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.