TRON token swap je dokončený, nový blockchain funguje!

Novinky Tron token swap je hotový
Tron token swap je hotový. Zdroj: shutterstock.com/Denys_UA
BITmarkets BITmarkets

Kryptoburza Binance oznámila, že úspešne dokončila token swap proces (migráciu tokenov) pre kryptomenu TRON (TRX). Od utorka 10.7.2018 tak môžu klienti tejto obchodnej platformy znovu vkladať a vyberať túto kryptomenu tak, ako tomu bolo predtým.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Token swap prebehol podľa plánu

Migrácia TRX na vlastný mainnet prebehla bezproblémovo. Na rozdiel od EOSu, ktorý sa rovnako rozhodol osamostatniť a prejsť na vlastný mainnet. O problémoch, s ktorými sa boril, si môžete prečítať v našich článkoch venovaných EOSu, napríklad tu.

Migrácia TRX tokenov začala presne podľa plánu dev teamu 26. júna, ktorý Tron Foundation označil ako „Deň nezávislosti”. Aktuálne potvrdili dokončenie migrácie TRX tokenov okrem Binance aj ďalšie dve burzy – MAX a CoinEgg.

Z burzy Binance však okrem úspešného dokončenia token swapu prichádza ešte jedna dobrá správa – podľa všetkého plánuje táto obchodná platforma vytvoriť pre TRON aj obchodný pár priamo s americkým dolárom.

Dobrá správa aj pre ICON

Binance zároveň potvrdila, že úspešne dokončila aj token swap ďalšej krypotmeny – ICON (ICX). Rovnako ako aj v prípade TRX, aj tu platí, že klienti tejto burzy môžu znovu začať realizovať vklady a výbery ICX.

K obom procesom migrácie vydala Binance oficiálne stanovisko, v ktorom sa uvádza:

„Binance má oveľa prísnejšie bezpečnostné požiadavky ako konkurenčné obchodné platformy. Pravidelne vykonávame rigorózne testy, ktorými zabezpečujeme stabilitu a bezpečnosť. Aktuálne podporujeme niekoľko migrácií tokenov, pričom v prípade TRONu sme spracovali približne 19 miliárd TRX, čo zodpovedná jednej pätine celkovej supply tejto meny. Aj preto si musíme byť 100% istí, že všetko prebehne bez akýchkoľvek problémov.”

Binance nie je jediná burza, ktorá podporovala a úspešne dokončila migráciu TRX. Svoju prácu na token swape ukončili aj Bjex, BitForex, Cobo, CoinFalcon, CoinEgg, Gate.io, Huobi, OKEx a Upbit.

Mohlo by vás zaujímať:  Token Swap: Čo to je, ako funguje a prečo sa to deje

Ak ešte nemáte účet na Binance, využite náš detailne spracovaný postup, ktorý vás grafickou vizualizáciou prevedie krok po kroku jednotlivými procesmi založenia účtu, vykonaním vkladu, ako aj obchodovaním na tejto platforme. Celý článok nájdete na tomto odkaze.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

Napriek pozitívnej správe ohľadom možnosti znovu obchodovať, obe kryptomeny, TRON aj ICON, naďalej pozvoľne klesajú na svojej hodnote. V čase písania článku stratil TRX za posledných 24 hodín približne 5 %, pričom ICX je na tom ešte o kúsok horšie. Jeho strata je oproti predošlému dňu -7 %. Ako sme však uviedli v článku, avizované spustenie obchodného páru TRX/USDT na Binance môže priniesť tejto kryptomene rast.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroje:
cryptocoinspy.com
ethereumworldnews.com

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul