[RANT] Chcete aby Bitcoin zase začal rásť? Prestaňte HODL-ovať!

BITmarkets BITmarkets

HODL – skomolenina slova hold (držať) je výraz, ktorý pozná snáď každý krypto-nadšenec. Vznikol ešte v roku 2013, keď Bitcoin začal padať zo svojho maxima na 1300 $. Známy preklep sa v tej dobe stal synonymom správneho fanúšika kryptomien. Nepredávaj! HODL-uj!!! Ak všetci predáme, Bitcoin bude padať ešte viac!

Myslím si však, že tento koncept je absolútne nesprávny. Ak iba držíte svoje Bitcoiny v peňaženke a čakáte na lepšie časy, rozhodne nie ste správny krypto-guru! Ste špekulant, pretože čakáte, že Bitcoin porastie a potom jedného dňa, až bude drahý, ho predáte.

Takto môžeme na revolúciu zabudnúť!

Jediný spôsob, ako zaistiť úspech Bitcoinu bez ohľadu na to, čo hovoria banky, vlády a ostatní ľudia je, vytvoriť veľkú a robusnú krypto-ekonomiku. POUŽÍVAŤ Bitcoin, nie ho iba slepo držať a čakať, že ostatní všetko spravia za nás.

Máte kamenný alebo internetový obchod? Spravte potrebné kroky k tomu, aby vaši zákazníci mohli platiť pomocou BTC! Je vo vašom okolí kaviareň alebo reštaurácia, ktorá prijíma nejaké coiny? Tak na čo ešte čakáte?!?!?!

Používajte vaše Bitcoiny, nedržte ich v peňaženke. Tam sú vám na dve veci.

Čo čítať ďalej?

Nič, choďte nakupovať za BTC!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: