Štyri najväčšie podobnosti s bullmarketom 2017 – Hackli účet CEO Twitteru Jacka Dorseyho – Fasting ako skvelý spôsob chudnutia a prečistenia – Päť najpodstatnejších kalendárov pre všetkých krypto fanúšikov – Coinmarketcap sa snaží byť o niečo férovejší – Dvanásť bodov o financiách, ktoré musíte naučiť svoje deti (a možno aj seba)

Štyri najväčšie podobnosti s bullmarketom 2017

O akéže podobnosti to teda ide? Najmä teda o možnosti korekcie a pohľadu na grafy (technickú analýzu). Veľa podobností prinášajú najmä kĺzavé priemery (21 MA, 100 MA alebo 200 MA). Takisto je pomerne podobné aj to, že práve v období pred bullrunom roku 2017 prišlo k pomerne výraznému krvácaniu altcoinov (tak ako sa to deje teraz). Pochopiteľne tak rástla dominancia Bitcoinu. A čo sa deje aktuálne? Presne to isté.

Ak sa chcete o tejto téme dozvedieť viac informácií, tak si prečítajte tento článok: cointelegraph.com

Hackli účet CEO Twitteru Jacka Dorseyho

Kiežby to tam iba skončilo. Avšak hackeri si tento ich úlet poriadne „vychutnali.“ Potom, čo sa načierno dostali do účtu Jacka Dorseyho, tak zverejňovali nenávistné a rasistické tweety. Okrem toho, že oslavovali Hitlera, pomocou daného účtu aj zverejnili názor na to, že holokaust bol iba vymyslený. Tieto všetky tweety videlo až 4,2 milióna followerov CEO Twitteru. Samozrejme, že Twitter už všetko napravil a aktuálne vyšetruje, ako sa to všetko mohlo udiať a aj to, kto za daným útokom môže byť.

Ak vás zaujíma táto správa viac, tak kliknite na tento link: marketwatch.com

Fasting ako skvelý spôsob chudnutia a prečistenia

Už ste počuli o tomto spôsobe „diéty“ alebo chudnutia? Fasting je známy celé storočia. Jeho účinky poznali už aj Rimania. Je to pritom také jednoduché. O čom teda fasting je? O nejedení. Počas určitého (vopred stanoveného času) sa snažíte nejesť žiadne jedlo. Môže ísť o pár hodín, až niekoľko dní. Začiatky sú nepochybne ťažké, ale keď vydržíte tie najhoršie pocity, tak nastane veľká úľava. Výhodou tohto typu diéty je,  že ľudské telo je na takýto typ jedenia zvyknuté a bolo vyvinuté. Práve preto je najťažšou časťou tejto diéty zvládnuť svoju hlavu. Pokiaľ sa vám to podarí, tak by ste mali byť v poriadku.

Viac si môžete o tejto téme prečítať na tomto linku, kde sme pre vás spracovali všetko podstatné: kryptomagazin.sk

Päť najpodstatnejších kalendárov pre všetkých krypto fanúšikov

V kryptomenovom svete sú informácie a plánovanie nad zlato (niežeby to v inom svete nebolo). Ale keďže ide o pomerne nový sektor, tak nie všetky zdroje obsahujú tie najlepšie informácie alebo všetky podstatné udalosti. To sa však nemôže stať v prípade týchto 5 kalendárov. Coinmarketcal, Coinmarketcap, Kryptocal, Cryptocalendar, Coinscalendar. Všetky tieto stránky obsahujú to najpodstatnejšie, čo musíte do budúcnosti kryptomien vedieť. Ak teda neviete, čo sa má v najbližších dňoch diať na kryptomenovej scéne, určite neváhajte kliknúť na dané odkazy.

Ak sa chcete dozvedieť aj viac o týchto zdrojoch, tak si prečítajte tento náš článok: kryptomagazin.sk

Coinmarketcap sa snaží byť o niečo férovejší

A keď už sme pri téme Coinmarketcapu. Hoci je CMC je stále výrazne najpoužívanejšia stránka na cenu kryptomien, aj tak má stále veľa neprajníkov. Tí sa do nej neustále navážajú a dávajú najavo nespokojnosť so zobrazovaním kryptomien, s jeho zoradením a podobne. Práve preto sa CMC rozhodlo konať.  Rozhodli sa preto pridať takzvanú „Liquidity Metric“ (hodnotenie likvidity), ktoré bude zaručovať tie najlepšie informácie na danej stránke. Má tak reagovať na kritiku väčšiny používateľov.

Viac detailov sa dozviete na tomto linku: cryptobriefing.com

Dvanásť bodov o financiách, ktoré musíte naučiť svoje deti (a možno aj seba)

Finančnej gramotnosti sa síce stále dostáva väčšia pozornosť, ale aj tak je to úbohé. Na základnej škole sa nevyučuje žiadna finančná gramotnosť, rovnako to je to aj na väčšine stredných a vysokých škôl. Ako teda majú ľudia vedieť, čo robiť s peniazmi? Kam ich investovať, kam odkladať alebo koľko míňať? Pokiaľ sa teda ľudia o tom nevzdelávajú sami, majú smolu a pravdepodobne budú robiť chyby. Ak však nechcete, aby také chyby robili aj vaše deti (alebo nebodaj vy), tak na nasledujúcom linku nájdete 12 rád, ktoré musíte naučiť nielen svoje deti, ale aj seba, ak chcete robiť finančne rozumné rozhodnutia.

Ak vás zaujímajú dané rady, tak si pozrite tento link: marketwatch.com

Čo čítať ďalej?

Banka JP Morgan má problém – V jej trezoroch sa našlo „nelegálne zlato“

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of