Velo prekonal ostatné kryptomeny
Velo prekonal ostatné kryptomeny. Zdroj: shutterstock.com/Corona Borealis Studio/lassedesignen

Pomerne neznáma kryptomena z nižšou trhovou kapitalizáciou za posledné týždne prekonáva jeden rekord za druhým. V priebehu 8 dní dokázala stúpnuť o neuveriteľných 530 %, zatiaľ čo hodnota kryptomeny od Vianoc zaznamenala nárast až o 1 500 %. V dnešnom článku sa pozrieme na altcoin velo.

Velo bolo uvedené na trh v septembri 2020 a uvádzacia cena bola stanovená na 0,50 dolára. Ako vidíme podľa údajov z TradingView, trhová cena kryptomeny v čase písania článku dosahuje úroveň 0,012 dolára. Na jeseň 2021 sa cena dokonca vyšplhala nad 1 dolár a odvtedy neustále klesá.

Nárast v priebehu dvoch posledných mesiacov stiahol na seba pozornosť mnohých kryptomenových nadšencov. Napriek vidine rýchleho zisku odporúčame obchodníkom počkať si na vychladnutie trendu a až následne obchodovať. Ak vás totiž ovládne FOMO, je dosť možné, že obchod založený na emócii vás vyjde draho. Viac sa o tejto téme môžete dočítať v článku Ako strach a chamtivosť ovplyvňujú naše výsledky na burze.

Velo raketovo stúpa
Velo raketovo stúpa. Zdroj: TradingView
Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Čo je velo?

Velo Labs buduje unikátnu sieť výmeny úverov poháňanú tokenom velo a cezhraničné prevody aktív pre podniky využívajúce inteligentné zmluvy. Úvery sú zabezpečené kolaterálom, ktoré zodpovedajú akejkoľvek fiat mene, ktorú možno použiť na prevod hodnoty. Jedným z hlavných dôvodov nárastu ceny je partnerstvo s Visa.

Ak vás zaujímajú články s rovnakou témou, kde analyzujeme vysoko ziskové kryptomeny, odporúčame vám prečítať si nasledujúce články:

Podľa údajov z CoinMarketCap sa velo nachádza v čase písania článku na 377. mieste v rebríčku kryptomien podľa trhovej kapitalizácie, s hodnotou 60,2 milióna dolárov. Denný objem obchodovania za 24 hodín klesol až o 34 % na úroveň 29,2 milióna dolárov.

Prečítaj si tiež: Najviac podhodnotená kryptomena vstala z popola