Táto kryptomena môže masívne nárast
Táto kryptomena môže masívne nárast. Zdroj: shutterstock.com/WESTOCK PRODUCTIONS/Jittapon.k

Kryptomeny sa opäť začínajú prebúdzať zo zimného spánku. Dôkazom je historicky najlepší január, kedy bitcoin urobil 40 % zisk a niektoré altcoiny dokonca 1 000 % zhodnotenie. V tomto článku sa ale pozrieme na altcoin, ktorý je na podhodnotenej cene a môže už tento rok vyrásť o 500 %.

Čo je kryptomena dYdX?

Kryptomena dYdX patrí ku najrýchlejšie sa rozrastajúcim DeFi platformám. Ako jedna z mála poskytuje futures obchodovanie. Po krachu burzy FTX veľa obchodníkov prešlo na peňaženky a z búrz sa odlialo veľké množstvo kapitálu. Aj práve na DeFi burzy.

Obchodné objemy na burze
Obchodné objemy na burze. Zdroj: dydx.metabaseapp.com

Obchodné objemy od historického maxima síce poklesli, ale celý trh je v súčasnosti dole. Takže konsolidáciu počas celého minulého roka môžeme považovať za úspech. V dôsledku toho, od dna zo začiatku tohto roka, táto kryptomena urobila 100 % zisk. Rastúci trend môže naďalej pokračovať.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Aký má potenciál táto kryptomena?

Od historického maxima je kryptomena dYdX vzdialená až 1 000 %, čo však má potenciál urobiť v ďalšom bull markete. Konzervatívne očakávam aspoň 500 %, ktoré sú reálne aj počas tohto roka. Záleží samozrejme aj od toho, akým smerom sa trh bude uberať a hlavne, či aktíva ako bitcoin a S&P500 zavelia ku rastu. Všetko závisí od úrokových sadzieb, ako som informoval v minulom článku: Riziko pádu sa zvyšuje – Bitcoin stratil rastovú silu

Sleduj ma aj na Twitteri, kde pridávam zaujímavé postrehy z trhu.

dYdX okrem futures platformy ponúka odmeňovací systém pre obchodníkov. Niečo ako airdrop. Stačí otvoriť za dané obdobie minimálne jeden obchod. Čím viac ich otvoríš, o to väčší nárok na odmenu získaš. Nie len, že sa ti tak môže vrátiť celý poplatok, ale dokonca môžeš zarobiť obchodovaním na burze. Obchodníkov to motivuje tvoriť likviditu na burze a držať ju dlhodobo aktívnu.

Prečítaj si aj: Investuj ako najlepší na svete – Čo vyhľadávajú veľké kryptomenové fondy?