Austrálsky stávkar trolluje Warrena Buffeta – “Bitcoin bude hodnotnejší, než Berkshire Hathaway” – stavil sa o milióny!

BITmarkets BITmarkets

Svet kryptomien prináša naozaj veľmi možností ako si zarobiť. Od ťažby cez trading až po dlhodobý hold, kryptomeny sú možnosťou ako si finančne veľmi slušne zarobiť. Avšak niektorým ľuďom nestačí ani len to. Staviť sa o milióny, že cena Bitcoinu predbehne cenu akcie spoločnosti Berkshire Hathaway. Vyzerá to tak, že v dnešných dňoch už nie je populárne staviť na cenu Bitcoinu jedenie svojich vlastných genitálií (však McAffee), ale rovno milióny.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Kryptoexpert z Austrálie vyzýva Buffetta

Niektorým ľuďom už evidentne ide riadne na city to, ako sa Buffett neustále naváža do Bitcoinu čím sa snaží zdiskreditovať pozíciu tejto kryptomeny. Práve preto sa rozhodol jeden anonymný „crypto bull” staviť s Warrenom Buffettom, že cena Bitcoinu do roku 2023 predbehne cenu akcií spoločnosti Berkshire Hathaway (v dnešných dňoch je o 280 000 dolárov vyššia ako hodnota BTC).

A o tom, že tento anonymný býk a stávkar kryptomenám naozaj verí svedčí aj suma, ktorú sa rozhodol staviť. Rozhodol sa totižto na danú stávku vložiť 6,28 milióna amerických dolárov. Možná výhra však určite tiež nie je malá. Tento austrálsky bull by si mohol prilepšiť až o 890 miliónov dolárov, ak Bitcoin za menej ako 5 rokov naozaj presiahne 288 000 tisíc dolárov za jeden BTC.

Ohováranie Bitcoinu najväčšieho kalibru

Warren Buffet sa do Bitcoinu naváža pravidelne a pomerne často. V apríli sa napríklad vyjadril nasledovne:

„Ak si kúpite niečo ako farmu, dom alebo byt tak pôjde o výbornú investíciu. Kupujete niečo, čo má hodnotu a môže sa vám vrátiť. Ak však kupujete Bitcoin alebo inú kryptomenu, nekúpite nič, čo by samo vygenerovalo akúkoľvek hodnotu. Iba veríte a dúfate, že človek, ktorý kúpi kryptomenu po vás zaplatí viac ako vy.”

Počas iného interview niekoľko krát vyhlásil, že Bitcoin je bublina. To tvrdil nielen v januári tohto roku, ale rovnako už od roku 2014, kedy bola cena Bitcoinu len 320 dolárov. Už vtedy svojím sledovateľom odkazoval, aby sa od Bitcoinu držali čo najďalej.

Avšak odvtedy sa veľa zmenilo. Teraz sa už ľudia z kryptokomunity nedajú zastrašiť a bojujú naspäť. Iba pred zhruba dvoma mesiacmi, kedy sa Buffet opäť útočne vyjadril a nazval Bitcoin “otravou na potkany,” sa v okolí kancelárie Berkshire Hathaway objavili posmešné billboardy na adresu Buffeta.

ľudia z Genesis Mining, ktorí billboardy vytvorili, sa pýtali Buffeta, či sa nemôže v prípade Bitcoinu mýliť rovnako, ako sa mýlil v prípade Googlu alebo Amazonu. Snažili sa tak poukázať na fakt, že kvôli svojmu skepticizmu prišiel o obrovské zisky, ktoré tieto spoločnosti umožnili.

Záver

Debata medzi Buffetom a zástancami kryptomien bude pravdepodobne trvať neustále. Buffet bude pravdepodobne stále na kryptomeny “nakladať,” zatiaľ čo stále viac a viac ľudí sa pravdepodobne bude verejne ohradzovať voči jeho názorom. Dá sa teda predpokladať, že takýchto stávok alebo podobných provokácií na stranu Buffeta bude pribúdať.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
ccn.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI