Kryptomiliardár predpovedá kam pôjde Bitcoin
Kryptomiliardár predpovedá kam pôjde Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/tashechka

Binance

Krypto-miliardár Brock Pierce tvrdí, že Bitcoin (BTC) buď na plnej čiare zlyhá, alebo sa stane extrémne úspešným. Pierce, ktorý je predsedom Bitcoin Foundation, v rozhovore pre Fox Business povedal, že investori by sa mali zdržať bezhlavej stávky na popredné kryptomeny.

Bitcoin by mohol ísť na nulu. Buď to bude 1 milión dolárov za Bitcoin, alebo nula. Bude to jedno alebo druhé, a preto by ste do toho nemali dávať všetko.

Podľa Piercea mu prostredie kryptomien v súčasnosti pripomína technologickú bublinu spred viac ako dvoch desaťročí, keď došlo k likvidácii internetových startupov.

Veľmi mi to pripomína rok 1999. Sme v tejto fáze. A čo z toho vyšlo? eBay a Amazon a všetky druhy zaujímavých podnikov vyšli z tohto obdobia ako víťazi. Ale kopa z nich klesla na nulu. A myslím si, že to bude pravdepodobne scenár, ktorý uvidíme aj pri kryptomenách. To ale neznamená, že inovácia nie je prínosná a nebude hrať dôležitú úlohu v našej spoločnej budúcnosti.“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Masívna aktivita používateľov siete Bitcoinu – chystá sa niečo?

Bitcoin nie je jediný, čo krypto-miliardára zaujíma

Okrem Bitcoinu Pierce odhaľuje, že výrazne investoval do konkurenta Etherea.

Práve som uzavrel deväťcifernú stávku na EOS. Previedol som na to všetky svoje podiely Block.one. To je verejné. A okrem toho ma veľmi zaujíma, čo sa deje na trhu NFT. Bol som súčasťou nákupu a spustenia NFT.com, ku ktorému došlo minulý týždeň.

NFT.com je komunitou riadený trh nezastupiteľných tokenov, ktorý umožňuje používateľom vytvárať si vlastné profilové galérie.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 3 altcoiny s vysokým potenciálom a kapitalizáciou pod 3 mld. $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre