Príde masívna korekcia pre Bitcoin a zvyšok trhu?
Príde masívna korekcia pre Bitcoin a zvyšok trhu? Zdroj: Shutterstock, remotevfx.com

Špičkový obchodník so pseudonymom Capo varuje investorov. Bitcoin aj zvyšok trhu môže mať pred sebou omnoho výraznejší prepad, ako sa na prvý pohľad zdá. Čo si teda myslí?

Zastaví sa Bitcoin až na úrovni 30 000?

Je celý trh pripravený na masívnu korekciu? Dokáže Bitcoin udržať extrémne dôležitý support na úrovni 30 000 USD? To sú otázky, na ktoré zrejme nikto nepozná odpoveď. Populárny kryptomenový stratég a obchodník Capo tvrdí, že sa musíme pripraviť na masívnu korekciu.

Túto informáciu Capo uviedol na svojom twitteri, kde disponuje až 266 300 sledovateľmi. Podľa neho je cieľ BTC jasný. Ak sa potvrdí jeho predikcia, BTC sa nezastaví ani na životne dôležitom supporte. Padne až na 21 000 až 23 000 USD. Takýto stav by bol pre celý trh šokom.

Trader Capo a jeho analýza pre Bitcoin
Trader Capo a jeho analýza Bitcoinu. Zdroj: Twitter

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin padol na 4-mesačné minimum – trh zlikvidoval viac ako 407 miliónov dolárov za 24 hodín

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

BTC sa v čase písania tohto článku obchodoval na cene 33 600 USD. Za posledný týždeň tak klesol už o viac ako 13 %.

Nie je žiadnym prekvapením, že ak padne BTC, stiahne so sebou aj altcoiny. Aj v prípade zvyšku trhu sa Capo prikláňa k medvediemu scenáru.

Altcoinový index sa chystá prelomiť hlavný support. Ďalší support je o 50 % nižšie. Zrejme nás čaká masívny pád.

Trader Capo a jeho analýza pre altcoiny
Trader Capo a jeho analýza altcoinov. Zdroj: Twitter

A čo kráľ altcoinov Ethereum? Ani ten sa podľa neho nevyhne silnému korekčnému pohybu.

Hlavný cieľ ETH je 1 100 – 1 300 USD, a to je 50 až 70 % pokles.

Trh je nejasný a naozaj ťažko posúdiť, čo by sa mohlo stať. Investori sa však v prípade BTC spoliehajú na support 30 000 USD. Uvidíme, či ho najväčšia kryptomena dokáže udržať.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre