Bitcoin smeruje na 30 000.
Bitcoin smeruje na 30 000. Zdroj: Shutterstock.com/Ink Drop

Bitcoin naďalej prehlbuje korekciu a dosiahol náš prvý target 33 500 $. Cena neindikuje zastavenie tohto prepadu, a to aj napriek vysokej prepredanosti na RSI. Napriek tomu je reálne, že cena vytvorí lokálne minimum práve v oblasti trhovej hodnoty hlavnej kryptomeny. Podarí sa jej tento support udržať?

BTC otestoval spodnú hranicu predchádzajúcej medvedej vlajky na minime 33 500 $ a momentálne očakávam mierne zastavenie prepadu okolo trhovej ceny. Následne však stále sledujem supportnú oblasť 29 000 $ až 30 000 $. Dokonca aj prepad pod tento support by sa mohol vyskytnúť z krátkodobého, resp. strednodobého hľadiska.

Bitcoin smeruje na 30 000 $
Bitcoin smeruje na 30 000 $. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Masívna aktivita používateľov siete Bitcoinu – chystá sa niečo?

Bitcoin na ceste k 30 000 $

Ak by cena spadla na support 29 000 $, išlo by o nákupnú príležitosť. Ak by však spadol ešte nižšie, pravdepodobne by sa formovalo dlhodobé dno korekcie. Indikátor MA200 na týždennom grafe je stále bližšie pri trhovej cene a v minulosti vždy predstavoval koniec korekcie a dlhodobý obrat trendu na rastúci.

Interval medzi 30 000 $ a týždennou MA200 je preto z dlhodobého hľadiska vhodný na nákup. Z krátkodobého a strednodobého hľadiska ostávam bearish, no z dlhodobého hľadiska stále ostávam bullish, keďže Bitcoin neindikuje dlhodobú reverziu cyklu.

Mohlo by ťa zaujímať: Hash rate stúpa na rekordné maximum – cena bude nasledovať rast

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre