TOP altcoiny
TOP altcoiny. Zdroj: Shutterstock.com/LanKogal

V tomto článku si povieme viac o zaujímavých projektoch s kapitalizáciou pod 3 mld. $. Ide o projekty Elrond, VeChain a Kadena. Pozrime sa na top altcoiny s trhovou kapitalizáciou do 3 miliárd dolárov podľa portálu CryptoDep.

TOP 3 altcoiny s vysokým potenciálom

VeChain (VET)

Ekosystém VeChain sa pokúša riešiť kľúčové dátové výzvy pre mnohé globálne podniky, ako je zdravotná starostlivosť, energetika, potraviny a nápoje. Snaží sa o to pomocou distribuovaného riadenia a technológiou Internet of Things (IoT).

Podľa Coinmarketcap je dnes cena VeChainu 0,04653 $ s 24-hodinovým objemom obchodovania 256 337 832 $.

VET/USDT 1D
VET/USDT 1D. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Elrond (EGLD)

Blockchainová technológia spoločnosti Elrond má za cieľ poskytnúť mimoriadne rýchle transakcie pomocou shardingu. Jediným stlačením tlačidla môže byť sieť Elrond spustená s podporou rôznych jazykov inteligentných zmlúv. S tokenom EGLD môžu používatelia zarábať aj pasívny príjem. Navyše, keďže proces stakingu nie je depozitný, investor si ponecháva vlastníctvo svojich peňazí.

Podľa Coinarketcap je dnes cena Elrondu 120,51 $ s 24-hodinovým objemom obchodovania 106 377 116 $.

EGLD/USDT 1D
EGLD/USDT 1D. Zdroj: TradingView

Kadena (KDA)

Kadena môže poskytnúť rovnakú úroveň bezpečnosti ako Bitcoin a zároveň poskytnúť bezkonkurenčnú úroveň priepustnosti, vďaka čomu je blockchain užitočný pre podniky aj podnikateľov. Navyše, vďaka svojej multireťazcovej stratégii je jeho decentralizovaná architektúra navrhnutá tak, aby bola prijatá širokou verejnosťou.

Podľa Coinmarketcap je dnes cena Kadeny 3,5024 $ s 24-hodinovým objemom obchodovania 32 567 198 $.

KDA/USDT 1D
KDA/USDT 1D. Zdroj: TradingView

Nízkokapitalizové kryptomeny majú väčší potenciál zhodnotenia v dlhšom časovom horizonte, ako tie v rebríčku top 10. Preto predstavujú dobrú investičnú výzvu.

Prečítaj si tiež: Bitcoin zaznamenal najväčšiu kapituláciu hodlerov v histórii

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre