Kvalitných búrz s perfektnými altcoinami nie je príliš veľa. Ak nemáte Binance (exchange/burza), neváhajte s registráciou a zoznámte sa s ňou, čoskoro by ste ju mohli potrebovať. Krypto sa totiž prebúdza.

Proces registrácie na Binance

Celý proces od založenia po obchodovanie je asi 10x kratší, než by človek čakal. Vyskúšajte sami a uvidíte. Naviac môžete vyberať dva bitcoiny denne bez verifikácie (overenia dokladov). Po odoslaní dokladov (na konci návodu) dokonca 100 BTC denne.

Zakladáme účet

Burza Binance je aktuálne najlepšia a najznámejšia kryptomenová burza, kde môžeš nakúpiť a obchodovať kryptomeny. Využiť náš link získaš doživotnú zľavu na obchodovanie.

POZOR! Nikdy neklikajte na náhodné linky, ktoré vám prídu cez e-mail alebo ktoré uvidíte na Google. Môže ísť o pokus podvodníkov ukradnúť vám vaše peniaze! Presmerujú vás na stránku, ktorá vyzerá ako Binance, ale v skutočnosti ide o podvodný web, ktorý vám ukradne prihlasovacie údaje.

Nezabudnite aby bolo zvolené heslo dostatočne silné (dlhé, veľké aj malé písmena, znaky…)

Binance puzzle

Binance občas chce, aby ste vložili puzzle na správne miesto. Overí tak, či nie ste robot.

Binance login - sms kod

Do schránky vám dorazilo overenie e-mailu. Stačí kliknúť na „verify e-mail“ a následne sa môžete prihlásiť podľa obrázku vyššie.

Z bezpečnostných dôvodov rozhodne nepreskakujte 2FA autentifikáciu a nastavte si overenie pomocou google alebo SMS, viď stredný obrázok.

Zaslanie kryptomien na burzu

Aby ste mohli začať obchodovať na burze Binance, musíte do nej zaslať Bitcoin, Litecoin, Ethereum a pod. Za Bitcoin potom môžete nakupovať ostatné meny. My sme kvôli lacným poplatkom zaslali Litecoin. Po chvíľke nám to nedalo a skúsili sme poslať aj BTC, napodiv nebola transakcia až tak drahá (economy fee) a bola na burze za pár minút.

Pokiaľ žiadne Bitcoiny nemáte, môžete si ich kúpiť na Coinbase (odporučáme).

depozit-binance-litecoin

Chvíľku počkajte a transakcia sa objaví v peňaženke.

Zobrazenie stavu peňaženky na Binance

binance - wallet - peněženka

Deposit – vložiť prostriedky (kryptomeny)

Withdraw – vybrať prostriedky (kryptomeny)

Trade – obchodovať

Ako používať exchange na Binance

Môžete si zvoliť či chcete základný alebo profesionálny vzhľad – tlačítka basic/advanced. Základný vzhľad je prehľadný a postačí väčšine.

binance-standard-exchange

  • Limit – zadáte cenu, za ktorú ste ochotný nakúpiť a čakáte
  • Market – nakúpite/predáte okamžite za tržnú cenu
  • Stop Limit – akonáhle cena dosiahne hodnoty stop, vykoná príkaz za cenu limit alebo lepší

buy-limit-binance

Na obrázku nižšie môžete vidieť druhú variantu (profi vzhľad).

binance-profi

Verifikácia

Ak by vám nestačil limit 2 BTC na výbery denne alebo sa len chcete verifikovať, vyberte v nastavení účtu Submit Verification Documents.

binance-verifikace

Zaškrtnite international viď obrázok nižšie a vyplňte formality.

overeni-binance-1

Tu môžete zaslať prednú a zadnú stranu občianskeho alebo vodičského preukazu, prípadne prednú stranu pasu a jeho tvrdú kartu s informáciami o vás.

Akonáhle nahráte prednú aj zadnú stranu dokumentu, vyrobte si papierový štítok s nápisom Binance + aktuálný dátum (RRRR-MM-DD), zoberte ho do ruky s viditeľnou prednou stranou dokladu a odfoťte sa. Hneď ako nahráte túto poslednú fotku môžete dať submit a počkáte na schválenie nových limitov.

overeni-binance-2

Veríme, že budete z burzy Binance nadšení rovnako ako my. Tiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy zo sveta kryptomien!