Novinky od TRON-u! Predstavujeme Seedit a TronChat

BITmarkets BITmarkets

Tron (TRX) je aj napriek aktuálnemu poklesu, ktorý zasiahol celý kryptotrh v čase písania tohto článku, jednou z najrýchlejšie rastúcich kryptomien. Darilo sa mu predovšetkým posledné dva týždne, kedy sa na jeho cene odzrkadlo viacero zaujímavých noviniek ohlásených jeho lídrom, Justinom Sunom.

Seedit

Jednou z mnohých noviniek, ktoré Sun prezentuje poväčšine cez svoj Twitter účet, je ohlásenie spolupráce so spoločnosťou SesameSeed. Ide o platobnú peer-to-peer platformu, ktorá umožňuje odosielanie tokenov tvorcom obsahu v rámci tradičných sociálnych sietí.

Nadviazanie tohto typu spolupráce jasne naznačuje potenciál využitia siete Tron na kooperáciu so sociálnymi sieťami. Napriek tomu, že projekt Seedit je ešte stále vo vývoji, potvrdenie o partnerstve obidvoch strán vyvolalo veľmi vysoké očakávania, ktoré stimulujú obchodovanie s touto kryptomenou.

Nižšie si môžete pozrieť pekne spracované video, ktoré vás oboznámi so základnou myšlienkou Seedit:

TronChat

TronChat je ďalší z projektov Tron Foundation, ktorý vyvolal v kryptokomunite pozitívny ohlas. Umožňuje nielen predstaviť si široké možnosti využitia siete Tron, ale prináša aj decentralizovanú alternatívu ku komunikačným a sociálnym platformám ako sú Facebook a Telegram.

Podľa slov dev tímu bol TronChat vyvinutý ako produkt, ktorý sa nechal inšpirovať tým najlepším z aplikácií Instagram, Venmo a Telegram.

“Ako dlhoroční vývojári s odbornými skúsenosťami v oblasti sociálnych médií sme chceli viac ako len čakať, kým niekto vytvorí prvú parádnu DApp. Predstavujeme TronChat, ktorý umožňuje každému ľahko zarobiť TRX za to, že robí na sociálnych médiách to, čo má najradšej.”

Niektoré z hlavných funkcií TronChatu

  • uverejňovanie fotografií, videí a príbehov – rovnako ako to umožňuje Instagram
  • chat – obdobné riešenie aké ponuka Telegram, možnosť vytvorenia chatovacích miestností so zvoleným moderátorom / adminom
  • možnosť vytvárať prémiový obsah, ktorý bude dostupný pre návštevníkov až po uhradení TRX na váš účet
  • pridávanie obsahu na báze predplatného

Mohlo by vás zaujímať: 9 decentralizovaných búrz, ktoré stoja za vyskúšanie

KuCoin a Kryptono

Oznámenie o zalistovaní na ďalšiu kryptoburzu prináša vždy pozitívne očakávania v kryptokomunite, pretože zvyšuje počet obchodníkov. Spolu s väčšou dostupnosťou pre širšiu verejnosť to ide zväčša ruka v ruke s rastom ceny danej kryptomeny. 24. augusta sa Tron dostal na ďalšiu burzu – Kryptono, ktorá pre TRX vytvorila dva obchodné páry: BTC a ETH.

Len o tri dni neskôr Sun prostredníctvom Twitteru oznámil, že TRX bude k dispozícii aj na oveľa väčšej a známejšej burze – KuCoin.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

Aktivita Tron Foundation sa teda zameriava na všetky spektrá rozvoja. Z technologického hľadiska to je jednak úspešné spustenie MainNetu a definitívna voľba 27 Super Reprezentantov, či pripravovanie decentralizovanej burzy TRX Market. V rámci budovania siete a povedomia o nej bola nesporne dôležitým krokom akvizícia BitTorrentu. No a v neposlednom rade sú to aj relatívne „maličkosti”, ktoré potešia verejnosť – zalistovanie na nové burzy, nová Tron Wallet s bezplatnými transakciami, či možnosť ukladať TRX v hardvérovej peňaženke Ledger Nano S.

Z fundamentálneho hľadiska to má teda Tron rozbehnuté vynikajúco a v čase, kedy sa trend trhu otočí, je možné, že TRX bude patriť do skupiny kryptomien, ktoré sa najviac zhodnotia.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
ethereumworldnews.com
dailyhodl.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.