Spaľovanie SHIB vyrástlo na 26 000 %!
Spaľovanie SHIB vyrástlo na 26 000 %! ,zdroj: www.shutterstock.com/ZieProject

Shiba Inu, druhá najväčšia meme kryptomena, zaznamenala za posledných 24 hodín v sobotu spálených „neobyčajne“ veľa tokenov. Podľa štatistík sa rýchlosť spaľovanie v sieti zvýšila o neuveriteľných 26 600 %. Bolo spálených približne 1,4 miliárd SHIB.

Tokeny sa aktívne spaľujú!

22. februára člen tímu Shiba Inu s menom „Archangel“ oznámil, že projekt spustí decentralizovanú burzu (DEX) s názvom Shibaswap 2.0 s tzv. „portálom na spaľovanie“. Tento portál by mal pomôcť posilniť deflačnú zásobu. V polovici marca developeri zo Shiba Inu založili nový tím na obranu projektu s názvom Defense Breed.

Mohlo by ťa zaujímať: Robert Kiyosaki v rozhovore varoval, že rastúca inflácia finančne zničí 50 % populácie USA!

Cieľom Defense Breed je zlepšiť „komunikáciu a transparentnosť“ SHIB a „chrániť ekosystém pred akýmikoľvek škodlivými projektmi alebo osobami, ktoré sa snažia využiť výhody komunity.“ Momentálne sa zo zásob SHIB spaľujú tokeny veľmi vysokou rýchlosťou. Ide dokonca o oveľa väčšiu rýchlosť, ako napríklad rýchlosť spaľovania ETH.

Štatistiky zo stránky shibburn.com ukazujú, že za posledný deň bolo spálených 1,4 miliardy SHIB, čo zaznamenalo nárast o 26 592 %! Pre porovnanie, na blockchaine Etherea bolo za posledných 24 hodín spálených 4 098 ETH. Samozrejme, že spálenie 24-hodinovej hodnoty ETH je oveľa „cennejšie“. Vychádza to približne na 13 miliónov dolárov. Na druhej strane, 1,4 miliardy spálených tokenov SHIB má hodnotu „iba“ 34 554 dolárov.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Ako sa darí tokenu SHIB?

Člen tímu SHIB s menom „Trophias“ vysvetlil dôležitosť „spaľovacieho portálu“.

„Spaľovanie tokenov je kľúčovým aspektom nášho ekosystému a stále skúmame nové možnosti, ako spáliť SHIB prostredníctvom utility,“ povedal Trophias.

Samotný token, ako aj drvivá väčšina kryptomenového trhu, nemal najlepší týždeň. Meme token za posledných sedem dní totižto stratil okolo 15 %. Za posledných 24 hodín prišiel o 5 %.

Pripomíname, že Shiba Inu je druhé najväčšie aktívum založené na tématike „meme coin“ z hľadiska trhovej kapitalizácie. Prvenstvo obsadzuje Dogecoin (DOGE). Zatiaľ čo DOGE má trhovú kapitalizáciu 19,1 miliardy dolárov, trhové ocenenie SHIB je okolo 13,2 miliardy dolárov. Momentálne obsadzuje 15. miesto v rebríčku všetkých kryptomien a predbehol také kryptomeny ako MATIC či Litecoin.

Čítaj ďalej: Solane hrozí 35 % pokles. Prečo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre