Porazí Ethereum Bitcoin v priebehu troch rokov?
Porazí Ethereum Bitcoin v priebehu troch rokov? Zdroj: Shutterstock, AlekseyIvanov

Binance

Šéf spoločnosti Galaxy Digital Trading Jason Urban sa vyjadril k súboju Ethereum vs. Bitcoin. Podľa neho druhá najsilnejšia kryptomena v priebehu troch rokov zosadí BTC z trónu.

Ethereum vs. Bitcoin

Jason Urban sa vyjadril v rozhovore pre Kitco News. Podľa jeho názoru sa poradie na prvom mieste najsilnejších kryptomien zmení v priebehu troch rokov. V diskusii sa vyjadril aj k pokroku v inštitucionálnom prijatí kryptomien. Najväčšiu silu Etherea vidí aj v expozícii spoločnosti Goldman Sachs voči ETH prostredníctvom fondu.

„Keď sa ľudia začnú vzdelávať v tomto priestore a pochopia, aká je hodnotová ponuka kryptomeny, začnú chápať silu inteligentných kontraktov, ktoré sú vrstvou, na ktorej môže stavať veľmi veľa ľudí. Ethereum je meď, Bitcoin je digitálne zlato.“

Prečítaj si tiež: 3 dôvody, prečo cena Etherea môže dosiahnuť 4000 USD v apríli

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Ďalšou hnacou silou je podľa Urbana ETH 2.0.

„Je tu vyššia škálovateľnosť a rôzne veci, ktoré sa stávajú veľmi cennými a umožňujú ETH rásť, a presne tak to vidia aj inteligentní inštitucionálni investori. Nebudú vytvárať viac ESG kompatibilných kryptomien a práve to poháňa inštitúcie do takej miery, že môžeme vidieť viac inštitucionálnych peňazí, ktoré idú do Etherea ako do Bitcoinu kvôli celému uhlu pohľadu na spotrebu energie.“

A práve toto bude faktor, ktorý v priebehu troch rokov dostane ETH na pomyselný kryptomenový trón. Ako vidí cenovú prognózu ETH?

„Keby ste sa ma spýtali na začiatku roka, odpovedal by som, že verím, že Bitcoin tento rok dosiahne 100 000 USD. Ethereum vidím okolo úrovne 6 500 až 7 000 dolárov.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre