Robert Kiyosaki varuje, že rastúca inflácia finančne zničí 50 % populácie USA!
Robert Kiyosaki varuje, že rastúca inflácia finančne zničí 50 % populácie USA! ,zdroj: www.shutterstock.com/MikolajNiemczewski

Binance

Robert Kiyosaki a niektorí ďalší analytici sa domnievajú, že dolár a akciové trhy sú na pokraji kolapsu v dôsledku rastúcich cien potravín, ropy a energií, či rozsiahlej a neustále rastúcej inflácie!

Čo nám úspešný investor a autor Robert Kiyosaki prináša tentokrát?

Kiyosaki to každým dňom vidí horšie

V rozhovore s Danielou Cambonovou zo Stansberry Research, autor knihy „Bohatý otec, chudobný otec“, Robert Kiyosaki, varoval, že rastúca inflácia je znakom veľkej krízy, ktorá sa bude ešte len zhoršovať. Tvrdí, že takzvaný repo trh sa obrátil, čo naznačuje, že recesia je na obzore.

Mohlo by ťa zaujímať: Aký je najviac medvedí scenár pre Bitcoin?

Robert Kiyosaki ďalej v diskusii o najväčšom znepokojení, ktoré vidí, uviedol nasledujúce:

„Ako už všetci vieme, Amerika už takmer nič nové neprodukuje. Vyrábame bubliny. Len vyfukujeme bubliny, ktoré sú už citeľné v nehnuteľnostiach, akciách či dlhopisoch. Pamätáte, ako Joe Biden dal odpojiť ropovody Keystone pipeline xl? Práve tento krok nás tu aj zničí.“

Ďalej dodal, že „inflácia neustále stúpa a priemerný Američan nemá našetrených ani 1 000 dolárov. Rozumiete tomu? 40 % Američanov nemá ani 1 000 USD. Takže len čo inflácia bude naďalej stúpať, vyhladí to 50 % populácie USA. No a vtedy sa začne revolúcia.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Autor vidí kryptomeny ako TOP investíciu

Autor ďalej upozorňuje, len čo sa akciový trh zrúti, plán 401k zlyhá a dôchodky sa prestanú vyplácať.

„Len čo Joe Biden rozhodol zrušiť ropovod, ceny ropy hneď vzrástli. Ropa produkuje hnojivo, a keď už aj hnojivo bude drahé, ľudia nebudú môcť ďalej produkovať jedlo a priemerný Američan nebude mať na nič. 40 % Američanom nezostane nič, a to všetko vďaka inflácii. Krach akciového trhu zvrhne generáciu baby boomerov. To povedie k vážnym problémom.“

Autor sa stihol vyjadriť aj ku kryptomenám. V diskusii o investovaní do kryptomien odporučil, aby sa ľudia ochránili aktívami ako sú BTC, ETH či SOL. Zas a znova upozornil, že americký dolár imploduje:

„Tie najlepšie obchody sa vždy robia tak, že človek do nich vstúpi čo najskôr. S BTC to bolo to isté. Napríklad na takú Solanu je stále skoro a je pravdepodobné, že je to dlhodobá investícia.”

Čo myslíte, príde na Kiyosakiho slová?

Čítaj ďalej: Je Rusko krok od legalizácie kryptomien? – V najvyšších kruhoch to ale vrie!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre