Elon Musk a Dogecoin
Elon Musk a Dogecoin. Zdroj: Shutterstock, Vectorfarmer

Elon Musk je aktuálne jedným z najbohatších ľudí sveta. Jeho majetok sa odhaduje na 209 miliárd dolárov. Ak by svoj majetok previedol na DOGE, mal by 861 miliárd tohto meme coinu. Čo však plánuje Elon s Dogecoinom?

Prečítaj si tiež: 2 400 % potenciál rastu! – Analytik opisuje sľubný a dôveryhodný altcoin!

Elon Musk a Dogecoin

Hodnota jeho majetku je naozaj obrovská. Samotný Elon má jeden hlavný cieľ, do ktorého vkladá zrejme najviac úsilia. Je to cesta a život na Marse. A práve do tejto problematiky sa chce zapojiť aj komunita Dogecoinu. Fanúšikovia totiž snívajú, že sa tento token stane oficiálnou menou na Marse.

DOGE/BUSD
DOGE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Muskov čistý majetok dôkladne prepočítal známy YouTuber Matt Wallace. Na svojom twitteri dokonca zverejnil zaujímavé porovnanie. Majetok legendárneho Warrena Buffeta je odhadovaný na 101,6 miliardy USD. Bill Gates disponuje majetkom 132,4 miliardy. Elon teda vlastní viac ako dve legendárne osobnosti spolu.

Musk reagoval veľmi zaujímavo. Podľa neho mu jeho majetok postačí na to, aby dokázal vybudovať na Marse ľudskú kolóniu. Priznal, že je hodlerom DOGE, jeho množstvo však nezverejnil. Už v minulosti sa viackrát vyjadril, že ak pocestuje na Mars, Dogecoin si berie so sebou.

Môže ťa zaujímať: Ekosystém Cardano na turné po Afrike – Hoskinson oznamuje veľké plány!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Fanúšikovia a komunita DOGE teda veria skutočnosti, že sa Dogecoin stane oficiálnou menou na červenej planéte.

Projekt najznámejšieho meme coinu je aktuálne v klesavom trende s nízkymi objemami. Musk preto začal aktívne spolupracovať s vývojármi a taktiež podporil nedávny tweet Billyho Markusa, ktorý vyzval fanúšikov, aby na svojich počítačoch spustili uzly pre DOGE.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre