AMC začína prijímať Dogecoin
AMC začína prijímať Dogecoin, zdroj: www.shutterstock.com/MichaelVi

AMC bude akceptovať Dogecoin! Generálny riaditeľ svetovej filmovej spoločnosti AMC Entertainment prišiel s novinkou pre fanúšikov tejto kryptomeny. AMC začne pracovať s kryptomenami a zákazníci si odteraz budú môcť kupovať digitálne darčekové karty ,,AMC Theaters” pomocou Dogecoinu.

Môže ťa zaujímať: Brazília: stane sa Bitcoin v krajine zákonným platidlom? – Je to len otázka času!

AMC akceptuje kryptomeny za darčekové karty

AMC Entertainment je najväčšou sieťou kín nielen v USA, ale aj po celom svete. Podľa štatistík momentálne AMC vlastní a prevádzkuje viac ako 950 priestorov a 10 500 kinosál po celom svete.

Po nedávnom oznámení AMC tentokrát uvádza, že pracuje na konečnom návrhu prijímania Dogecoinu do konca tohto roka spolu so štyrmi ďalšími kryptomenami. Generálny riaditeľ Adam Aron tento týždeň zverejnil, že má ,,veľké správy” pre fanúšikov Dogecoinu.

Napísal: ,,Novinka pre fanúšikov Dogecoinu! Keďže už dlho pracujeme na prijímaní digitálnych kryptoplatieb, odteraz si môžete kúpiť digitálne darčekové poukážky AMC Theatres (max. 200 dolárov za deň) s Dogecoinom pomocou peňaženky Bitpay. Platby akceptujeme na našej webovej stránke, mobilnej aplikácii a v kinosálach.”

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Dogecoin ide do komercie

,,Dogecoinová komunita” priaznivo víta toto oznámenie od riaditeľa AMC. Mnoho ľudí už začína ten typický hype, keď sa publikujú tweety typu ,,This is huge”, ,,Doge to the moon!” a pod. Hoci bolo toto oznámenie výlučne pre darčekové karty, komunita čaká na moment, keď AMC začne prijímať DOGE spolu s ďalšími dávnejšie oznámenými kryptomenami.

Pripomíname, že AMC oznámilo akceptovanie Bitcoinu, Etherea, Litecoinu či Bitcoin cashu. Platby by mali oficiálne začať fungovať koncom tohto roku.

Aj keď Dogecoin nebol zaradený do pôvodného zoznamu kryptomien, ktoré bude AMC akceptovať, A. Aron sa na Twitteri pýtal fanúšikov, či by AMC mal začať akceptovať Dogecoin – výsledok bol pre všetkých očividný.

Generálny riaditeľ následne tweetoval: „Fascinujúce! Dogecoin anketa bola tá najaktívnejšia, aká tu kedy bola! Za 24 hodín pribudlo 4,2 milióna zobrazení a zo 140,000 hlasov 77 % bolo za akceptovanie a 23 % bolo proti. Znamená to, že AMC podrobne preskúma prijatie tejto populárnej kryptomeny a vydá oficiálne stanovisko.

Čítaj ďalej: Analýza BTC – bullrun potvrdený, cena je krátkodobo prehriata

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre