Projekt Cardano v Afrike
Sieť Cardano. Zdroj: Shutterstock, Hendrik Heemskerk

Ekosystém Cardano prežíva po úspešnom summite expanzívne obdobie plné nových projektov a spoluprác. Spoluzakladateľ siete, Charles Hoskinson, oznámil začiatok turné po Afrike, ktorého hlavným cieľom sú inovácie ADA v danej oblasti.

Prečítaj si tiež: Charles Hoskinson kritizuje MMF – podľa neho kryptomeny zastavia hyperinfláciu.

Cardano na turné po Afrike

Charles Hoskinson oznámil začiatok turné po africkom kontinente prostredníctvom twitteru. V tomto regióne sa plánuje v budúcnosti mnoho projektov a inovácií, ktoré majú odštartovať po spomenutom turné. Hoskinson začína svoju cestu na samom juhu Afriky, v Kapskom Meste.

Jeho cesta bude naprieč celou Afrikou s konečnou zastávkou v Egypte. Turné odštartovalo 15. októbra po tom, čo sa Hoskinson vydal do Kapského Mesta, aby sa zúčastnil podujatia s názvom CiTi, čiže „Cape Innovations and Tech Initiative“.

Charles Hoskinson vo svojom náročnom prejave uviedol, že Juhoafrická republika bude v budúcnosti zohrávať významnú rolu v globálnom meradle. Bude jednou z prvých krajín, ktoré začnú aktívne využívať produkty, ktoré sú založené na blockchaine ADA.

Môže ťa zaujímať: Zúčastňujete sa pump and dump skupín? Môžete byť predmetom vyšetrovania

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Spoločnosť IOHK, ktorá stojí za ekosystémom a ktorej Hoskinson šéfuje, oznámila pred nedávnom ďalšie nové partnerstvo úzko spojené s africkým kontinentom. Je plánované zlúčenie fondu rizikového kapitálu, ktorý plánuje investovať 6 miliónov dolárov na podporu lokálnych IT spoločností, ktoré budú pracovať na vývoji produktov Cardano.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre