Dogecoin so zmenami
Dogecoin. Zdroj: Shutterstock, Chinnapong

Dogecoin neprežíva práve najideálnejšie obdobie a nepomáha mu ani obrovská popularita. Aby sa sieť opäť dostala na výslnie, potrebná je zmena. S týmto názorom prišiel zakladateľ DOGE, ktorý vyžaduje aktualizácie.

Prečítaj si tiež: Bitcoin whales sa znovu prebudili – môže to značiť ďalšie pokračovanie rastu

Dogecoin s novými aktualizáciami?

Tento meme coin stále trpí nedostatkom využiteľnosti a to aj napriek tomu, že vývojári podnikli dôležité kroky pri znížení transakčných poplatkov. Tento faktor však nestačí. Jeden zo spoluzakladateľov tohto projektu, Billy Markus, bol v podstate už z tohto priemyslu preč. Teraz sa však vrátil, aby komunite opäť vrátil lesk, ktorý jej chýba. Podľa neho je teraz hlavným cieľom zabezpečiť most medzi ETH a DOGE a taktiež naskočiť na vlnu NFT, ktorá opäť prežíva boom.

Môže ťa zaujímať: Ako profitovať na burze a eliminovať riziko – Návod pre začiatočníka

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Platobný systém

Jedna z hlavných sfér, kde Dogecoin dominuje, je platobný systém. Tu sa môžu naplno prejaviť nízke transakčné poplatky. Užitočnosť je preukázateľná najmä u menších transakcií, ako napríklad platba za lístok v kine.

Ako prvý začali DOGE využívať v klube Dallas Mavericks, ktorého majiteľom je veľký fanúšik meme coinu, Mark Cuban. Okrem toho pred nedávnom oznámil Adam Aron anketu na svojom twitteri, kde Dogecoin jasne vyhral, takže je možné, že sa bude využívať v sieti kín AMC Theaters.

V čase písania tohto článku sa cena DOGE pohyboval na úrovni 0,2197 USD.

DOGE/BUSD
DOGE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre