binance

Binance Labs, venture odnož najväčšej kryptoburzy Binance, vydala svoju prvú várku blockchain projektov vďaka „inkubátoru.”

Binance Labs je iniciatíva, ktorá má v počiatočnej fáze prostredníctvom priamych investícií a technickej pomoci pomôcť blockchain projektom. Inkubačný program Binance Labs bol spustený v auguste tohto roku.

Po teste, ktorého sa zúčastnilo viac než 500 kandidátov, vydala iniciatíva Binance Labs nakoniec len osem projektov, z ktorých každý získal počiatočné finančné prostriedky vo výške 500 000 USD a prístup k potrebným zdrojom a k mentorom. Počas desaťtýždňového programu predviedlo sedem projektov fungujúce produkty, vrátane registrovaných užívateľov. Tri z týchto tímov už majú zákazníkov, ktorí za produkt platia.

Mohlo by vás zaujímať: Binance chystá obrovskú novinku – Binancechain bude slúžiť miliónom projektov

Medzi úspešných osem projektov vybraných spoločnosťou Binance Labs patrí napríklad peňaženka SafePal, projekt bezpečnosti internetu Nym a startup Deaux, ktorý sa snaží o predpovedanie diania na trhoch.

V júnovej diskusii v duchu „Spýtaj sa ma na čokoľvek” (AMA) na portáli Reddit šéfka Binance Labs (Ella Zhang) povedala, že decentralizácia je „základnou hodnotou Bitcoinu a blockchainu.” Ďalej dodala, že spoločnosť zahájila mnoho iniciatív v tejto oblasti.

Tip redakcie: Generálny riaditeľ Binance: Inštitucionálna účasť je skvelá vec, kryptomeny čaká masívny rast

Záver

V poslednom čase môžeme vidieť, že kvalitné spoločnosti ako Binance, Coinbase a pod. nepanikária, ale vďaka relatívne pokojnej atmosfére inovujú všetko, čo sa len dá, a môžu sa starať aj o iné veci, než je preplnený web.

Zdroj:
forbes.com

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance