binance

Najväčšia zmenáreň kryptomien, Binance, zrejme blokuje niektoré užívateľské účty bez predchádzajúceho varovania a bez vysvetlenia. Zdá sa, že užívatelia sú vyberaní na základe zemepisnej polohy, pretože väčšina sťažností pochádza z Rumunska, zo Srbska alebo z Bosny a Hercegoviny.

Problém vyšiel najavo, keď sa užívatelia Redditu pýtali, čo majú robiť. Odpoveď Binance bola nasledovná:

„V súlade s našimi zmluvnými podmienkami už nemôžeme poskytovať služby na vašej IP adrese. Ak si myslíte, že ide o chybu, vykonajte overenie identity alebo odošlite žiadosť na podporu.”

Jeden z postihnutých ľudí, obchodník zo Srbska, ktorý sa schováva pod užívateľským menom u/Sempiternalll, neskôr napísal:

„Aktualizácia: pre všetkých zúčastnených. Práve som dostal e-mail z podpory, ktorý v podstate hovoril o výbere prostriedkov „čo najskôr, ako je to možné”.”

Okrem toho užívateľ @mangefort ukazuje screenshot, ktorý sa javí ako odpoveď tímu Binance:
„Je pravdou, že pre problémy s dodržiavaním predpisov nie je možné poskytovať služby niektorým krajinám. Tieto krajiny nemusia byť nutne na zozname sankcií osn a ofac. V tejto situácii bohužiaľ nemôžeme poskytnúť viac informácií.”
Podľa ďalších informácií mnoho obchodníkov tvrdí, že pochádzajú z takzvaných krajín tretieho sveta, a nemajú prístup k službám spoločnosti Binance, aj keď oficiálne webové stránky neobsahujú zoznam vyhradených oblastí.
Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.
Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance