Coinbase vám umožní previesť prostriedky na PayPal

0

Teraz môžu zákazníci zo Spojených štátov previesť svoje prostriedky na konto služby PayPal. Pre ostatné krajiny bude toto riešenie hotové údajne v roku 2019.

Spoločnosti Coinbase a PayPal spojili svoje sily už skôr, konkrétne v roku 2016 a podarilo sa im sprevádzkovať PayPal peňaženku aj platby kartami. Spolupráca bola ale po krátkej dobe ukončená kvôli technickým problémom.

Vďaka tomuto kroku rozširuje Coinbase svoju ponuku služieb. Tie sa za poslednú dobu rozvíjajú rýchlym tempom. Tento mesiac zmenáreň začala „skúmať“ možnosti poskytnúť pomoc ďalším 31 kryptomenám.

Už predtým v septembri oznámila Coinbase prácu na novom procese, ktorý údajne zrýchli zalistovanie digitálnych aktív. Tvorcovia budú musieť použiť osobitný formulár, ktorý potom vyhodnotí interný tím zmenárne.

Mohlo by vás zaujímať: Arbitráž a zalistovanie kryptomien – ako na nich zbohatnúť?

Záver

Coinbase nezaspáva na vavrínoch a ani v týchto ťažkých časoch nepanikári. Je zrejmé, že ak nemusí riešiť nápor nováčikov, je schopná rýchlo a efektívne uvádzať na trh nové produkty a pripravovať si pôdu pre ďalší run.

Zdroj:
Coinbase.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of