HODLER Michael Saylor
HODLER Michael Saylor ,zdroj: www.shutterstock.com/DigiMotto

Michael Saylor, jeden z najväčších kryptomenových optimistov, hovorí, že jeho spoločnosť MicroStrategy nemá v najmenšom úmysle prestať naďalej dokupovať BTC!

Michael Saylor – Hodl navždy

Michael Saylor, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ poprednej „business intelligence“ a softvérovej spoločnosti MicroStrategy, odmietol špekulácie z rôznych strán, že spoločnosť sa pustí do akumulácie BTC len vtedy, keď cena triedy aktív klesne.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 DeFi projektov, ktoré by vám v roku 2022 nemali ujsť

Populárny zástanca Bitcoinu a novodobej technológie, ktorý viedol spoločnosť k viacnásobným nákupom otca všetkých kryptomien, prezradil nasledovné:

Napriek tomu, že MicroStrategy nevyhľadáva ideálny čas na nákup nových BTC, spoločnosť ich tak či onak neprestane kupovať v dlhodobom horizonte.

Saylor to povedal jasne a zrozumiteľne na nedávno ukončenej konferencii Bitcoin 2022 v americkom meste Miami. „Nesnažíme sa načasovať trh a nemáme v úmysle prestať kupovať bitcoiny. BTC navždy Laura, navždy!“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

MicroStrategy bude nakupovať ďalej

Pripomíname, že MicroStrategy patrí medzi „priekopníkov“, ktorí sa pustili do takého masívneho nákupu bitcoinov.

Mnohí neprajníci si však myslia, že spoločnosť už prestala nakupovať kryptomeny. MicroStrategy ukazuje opak a nehodlá prestať. Nedávno totižto dokúpili ďalších 4 167 BTC.

Odkedy spoločnosť MicroStrategy ohlásila nákupy bitcoinov, nakúpila už presne 129 218 BTC v hodnote približne 5,28 miliardy dolárov, čo je cena v čase písania tohto článku. Saylor prehlásil, že nepredá ani jedno satoshi, keďže považuje kryptomenu za menu budúcnosti.

Pre Saylora nie je otec kryptomien iba uchovávateľom hodnoty. Vníma ho ako technicky, politicky a ekonomicky zdravú formu peňazí, ktorá už pritiahla pozornosť mnohých ľudí na celom svete, ako je vidieť na rozšírenom prijatí, avšak zatiaľ nie globálnom.

Saylor prednedávnom taktiež dodal, že Bitcoin ochráni ľudí pred rastúcou infláciou.

Čítaj ďalej: Michael Saylor odkazuje nemeckým investorom: „Infláciu porazíte tak, že vaše prostriedky sústredíte na Bitcoin“ 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre