Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Vo svete sa toho v poslednej dobe deje naozaj veľa a trh s kryptomenami má za sebou skvelý týždeň. Bitcoin stúpol o takmer 1000 $ a otestoval rezistenciu na 11k dolároch, Ethereum koketuje s 400$ hladinou a najväčší DeFi projekt Uniswap úspešne spustil svoj UNI token.

Trhy s akciami tento týždeň vyzerali celkom dobre, no v piatok nakoniec zmazali všetky zisky a dokonca klesli na nové lokálne minimum. Iba Dow Jones včera stratil 320 bodov. Tesla však opäť ukázala, že zákon gravitácie pre ňu neplatí. Investori nakupujú TSLA akcie v očakávaní ďalšieho dňa batérií.

Bitcoin testuje 11 000 $ – Bude pokračovať v bullrune?

Bitcoin po krátkom prepade na 10 000 $ na začiatku septembra opäť ukazuje svoju silu. Dopyt po tejto kryptomene je obrovský ako zo stany obyčajných ľudí, tak aj zo strany inštitúcií.

Je dosť možné, že korekciu už máme za sebou a je čas vytvoriť nové high. Na ktoré cenové hladiny si treba dávať pozor? Kde sa to môže zaseknúť, prípadne otočiť? A ako vysoko môžeme ísť? Pokúsili sme sa to určiť pomocou fibo metódy.

Uniswap UNI token mánia začína!

o štvrtok sa na klasické kryptomenové zmenárne dostal novučký natívny token decentralizovanej burzy Uniswap. Traderi tak konečne môžu obchodovať najväčší DeFi projekt súčasnosti a Hype, ktorý okolo tohto tokenu vznikol, je naozaj neuveriteľný. Za dva dni sme zaznamenali rast o viac než 200% a je dosť možné, že v tom bude pokračovať.

Kde môžete obchodovať UNI token? Tipy nájdete v tomto článku.

Kryptomeny a blockchain budú v EÚ kompletne zregulované do roku 2024! Uškodí im to?

Agentúra Reuters včera informovala o nových plánoch EÚ. Podľa interných dokumentov sa kryptomeny dočkajú komplexných regulácií. Ciele Európskej Únie sú naozaj zaujímavé a vôbec nevyzerajú zle.

„Do roku 2024 EÚ zavedie komplexný právny rámec, ktorý umožní vzostup technológií distribuovaných databáz (DLT – blockchain) a kryptomien vo finančnom sektore. Taktiež budú adresované riziká spojené s týmito technológiami.“

Pokračovať v čítaní môžete tu.

Americké akcie padajú, vláda sa nevie dohodnúť na stimulačnom balíčku

Akcie amerických firiem v piatok klesli na lokálne minimum po tom, že predsedkyňa senátu Nancy Pelosi opäť požiadala kongres o 2,2-biliónový stimulačný balíček. Ten má krajine pomôcť v boji proti koronavirusu. Senát požaduje peniaze nie len pre firmy, ale aj pre domácnosti. Kongres ho však už raz odmietol.

Kvôli tejto neistote akciové indexy uzavreli týždeň v strate.

Viac informácií nájdete tu.

Akcie Tesly TSLA rastú o 27% – Battery day sa blíži!

V strate však nie sú magické akcie Tesly. Investori ich v očakávaní pred ďalším dňom batérií (Battery day) hromadne nakupujú. Ich hodnota tak vzrástla o viac než 27% a týždeň uzavreli vo výraznom pluse.

Akcie Tesly - weekly graf
Akcie Tesly – weekly graf

Spomínaný Battery Day je pre firmu extrémne dôležitý. Predstavené na ňom budú najnovšie pokroky v tejto technológii a Elon Musk sľubuje, že sa máme na čo tešiť. Bude to vraj šialenejšie, než sa očakáva.

Pripravili sme pre vás zhrnutie toho, čo odborníci od Tesly očakávajú: Tesla Battery Day – Čo všetko môžeme očakávať? Veľký skok v technológii!

Veľké zľavy na členstvá – Obchodujte podľa odborníkov a naučte sa, ako vytvárať profit na burze

Bitcoin Skupina a Kryptomagazin vám opäť po 2 mesiacoch prinášajú zľavy a špeciálne balíky členstiev. Je to už presne rok, čo vznikla vôbec prvá vzdelávacia trading skupina na CZ/SK scéne, ktorá sa venuje obchodovaniu v živých podmienkach. Za tú dobu našimi kurzami a členstvami prešlo niekoľko stoviek začiatočníkov, ktorý teraz samostatne obchodujú. Šikovným traderom sme dokonca dali možnosť, aby sami odovzdali ostatným členom svoje skúsenosti. Výsledkom je aktuálne najrýchlejšie sa rozrastajúca CZ/SK trading skupina. Chceš sa rovnako pridať k nám do tímu?

Každý, kto si počas tohto mesiaca zakúpi členstvo do Trading Room získa zadarmo prístup na celodenný webinár v hodnote 60 EUR, ktorý sa bude konať v októbri. Okrem toho každý nový člen, ktorý si zakúpi zlaté členstvo navyše získa kurzy v hodnote 300 EUR:

>>>Kúpiť členstvo v zľave<<<

Ako robiť veci do ktorých sa vám nechce? 2-minútové pravidlo

Máte problém robiť niektoré veci či vykonávať istý druh činností? Nechávate si prácu na neskôr a kopí sa vám niekde na strane? Snažíte sa vytvoriť nové, lepšie návyky (cvičenie, skoré vstávanie, čítanie kníh, meditácia…) no nejde vám to?

Toto jednoduché 2-minútové pravidlo denne pomáha miliónom ľudí robiť veci, do ktorých sa im nechce. Viac o ňom sa dozviete v tomto videočlánku.

Nvidia RTX 3080 je tu! A ponúka naozaj šialený výkon

Ak aspoň trochu sledujete technologické novinky, určite ste za posledný mesiac zaznamenali obrovský HYPE okolo nových grafických kariet od Nvidie. Dvojnásobný výkon! Nižšie ceny! 2,5x viac jadier! 2x viac pamäte! Lacnejšia pro karta RTX 3070 mala ponúknuť rovnaký výkon, ako 3x drahšia RTX 2080ti!

Reálny výkon je o niečo nižší, než tvrdila Nvidia, no rozhodne sa nemá za čo hanbiť. A mining výkon RTX 3080 je taktiež pôsobivý. Výsledky benchmarkov a mining štatistiky nájdete v tomto článku.

Nvidia sa chystá kúpiť ARM – Zaplatí zaň rekordných 40 miliárd dolárov

A pri Nvidii ostaneme aj v našej poslednej správe. Spoločnosť nedávno ohlásila, že sa dohodla so SoftBankom na rekordnej 40-miliardovej akvizícii dizajnéra jadier procesorov ARM! ARM-ovú technológiu využívajú tisícky firiem po celom svete a na tejto architektúre funguje drvivá väčšina mobilných zariadení. Aj Apple nedávno ohlásil, že všetky ich počítače budú využívať ARM-ové procesory.

Ak protimonopolný úrad Nvidii túto akvizíciu povolí, vznikne najväčší silikónový monopol súčasnosti. A môžeme sa tešiť na nové mobilné procesory so šialeným grafickým výkonom.

Pokračujte v čítaní: Nvidia kúpi ARM za 40 miliárd a vytvorí najväčší silikónový monopol

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Vlado

neviem, či ten, kto píše tieto články je dyslektik alebo čo, ale vždy sú tam chyby v nadpise alebo článku…