UniSwap (UNI) spravil za dva dni 200% zisk – Kde sa dá kúpiť?

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Keď sa v piatok na burzy dostal coin najväčšieho DeFi projektu súčasnosti, bolo jasné, že bude robiť masívne percentá. Tokeny od Aave, yearn Finance či Makeru dlhodobo rástli, no Uniswap ich za dva dni nechal ďaleko za sebou. Táto kryptomena od vstupu na burzy spravila zisk 200%.

Iba málokedy sa na trhu objaví tak úspešný token. Podobné zisky robia väčšinou iba podvodné pump-n-dump coiny, ktoré sa na rýchly rast snažia nalákať investorov, aby následne padli späť na nulu.

Token od Uniswapu však medzi ne rozhodne nepatrí. Tento coin sa používa na vyplácanie odmien yield farmerom, ktorí dodávajú likviditu do Uniswap DEXu. Vďaka tomu je možné obchodovať na tejto decentralizovanej zmenárni priamo z vašej peňaženky. Teda bez nutnosti zveriť svoje peniaze niekomu inému. Všetko funguje priamo na blockchaine.

Chcete vedieť ako fungujú súčasné DEXy a prečo je okolo toho taký humbuk? Prečítajte si tento článok.

30m Uniswap (UNI) na Binance
30m Uniswap (UNI) na Binance

Uniswap sa po príchode na burzu Binance obchodoval za 2,9$. Veľmi rýchlo však začal rásť. Včera večer sme hlásili, že prekonal 5$. Aktuálne sa jeho cena pohybuje okolo 6,5-7 $ a pred polnocou dokonca dosiahol svoje maximum – 8,5 $.

Ako nakupovať Uniswap (UNI)?

Túto kryptomenu môžete samozrejme získať na samotnom Uniswap DEXe. Vzhľadom na vysoké poplatky, ktoré teraz sužujú Ethereum, to však nemusí byť múdre. Využiť však môžete služby centralizovaných búrz. My odporúčame Binance, kde môžete okrem UNI obchodovať stovky ďalších kryptomien, niektoré aj na páku.

Než sa však rozhodnete vložiť svoje peniaze do akéhokoľvek kryptomenového projektu, poriadne sa zamyslite a zvážte všetky riziká! Obchodovanie s krytpomenami je extrémne rizikové a platí, že po veľkom raste nasledujú rovnako veľký pád. že UNI za posledné dva dni spravil 200% zisk neznamená, že v tom bude pokračovať.

Návod na používanie burzy Binance:

Binance – návod (registrácia, vklad, exchange)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre