Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Začal víkend a trh s kryptomenami opäť rastie! Bitcoin zaznamenal pumpu o cca 300 dolárov a druhýkrát tento v tomto týždni testuje 11 000 $! Aktuálne sa obchoduje mierne nad touto hladinou a vrchol zaznamenal na cene 11 185 $.

Po raste zo stredy tohto týždňa tak ide o druhý pokus posunúť sa zase o niečo vyššie. Bitcoin od začiatku septembra konsoliduje nad okrúhlou cenou 10 000 $ a zotavuje sa z korekcie. Použitím fibo metódy sme odhadli, kde by sa eventuálne mohol zastaviť rast z posledného týždňa. Viď tento článok: Ako vysoko pôjde Bitcoin ak sa nepotvrdí bullrun? – Fibo metóda

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin zase nad 11 000 $ – Kde sa nachádzajú najväčšie rezistencie?

Dnešný pokus o breakout zatiaľ vyzerá dobre. Bitcoin vytvoril nové lokálne high a potvrdil tak krátkodobý uptrend. Ten je však stále veľmi krehký.

Nad nami sa momentálne nachádzajú dve hladiny, ktoré môžu toto rallye zastaviť. Na cene cca 11 420 $ sa okrem iného nachádza 0,618 fibo hladina.

O päťsto dolárov vyššie tesne pod 12 000 $ sa nachádza silná rezistencia, ktorú Bitcoin skúšal preraziť celý august. Nájdeme tam aj 0,786 fibo hladinu.

Ak nás však UPtrend vydrží, v hre je aj nové tohtoročné high, ktoré bude pravdepodobne na úrovni maxima z minulého roka. Čo myslíte? dosiahne Bitcoin magických 14 000 $?

Dajte nám vedieť hlasovaním v ankete

A ako to vidíte vy? Na ktorej fibo hladine skončí súčasný rast?

View Results

Loading ... Loading ...
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre