Podľa Raoula Pala Solana predbehne Ethereum
Podľa Raoula Pala Solana predbehne Ethereum. Zdroj: Shutterstock, Rcc_Btn

Binance

Populárny makro guru Raoul Pal vyjadril svoj názor na blockchain Solana. Podľa neho budeme v prípade tohto projektu svedkami niečoho veľkého.

Prekoná Solana Ethereum?

Generálny riaditeľ spoločnosti Real Vision Raoul Pal si myslí, že cena tokenu SOL bude naďalej prudko rásť. Ide o jedného z najväčších konkurentov ETH. Tento názor zverejnil na svojom twitterovom účte. Prudkým a silným vývojom môže Solana dokonca Ethereum predbehnúť.

„Graf SOL/ETH je veľmi zaujímavý. SOL bol v poslednom čase relatívne pokojný, ale aktuálne sa už blížime k určitému prelomeniu. Mám pocit, že ekosystém Solana toho ešte veľa prinesie. Som v longu už približne rok.“

Analýza SOL/ETH
Analýza SOL/ETH. Zdroj: Raoul Pal

V čase písania tohto článku sa cena tokenu SOL pohybovala na úrovni 136,1 USD.

Mohlo by ťa zaujímať: Michael Saylor odkazuje nemeckým investorom: „Infláciu porazíte tak, že vaše prostriedky sústredíte na Bitcoin“

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Ethereum je podľa populárneho analytika zase veľmi býčie v porovnaní s BTC.

„ETH/BTC vyzerá veľmi dobre.“

Vo všeobecnosti je podľa neho trh s kryptomenami v určitej fáze zotavenia, no z dlhodobého hľadiska sme stále vo veľmi býčom trende.

„Ja som stále 100 % fanúšikom kryptomien, pretože si myslím, že je to najväčší sekulárny trend všetkých čias.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre