Kevin O’Leary: Bitcoin sa stane svetovou rezervnou menou a môže zachrániť svet!
Kevin O’Leary: Bitcoin sa stane svetovou rezervnou menou a môže zachrániť svet! ,zdroj: www.shutterstock.com/DiegoSchtutman

Kevin O’Leary, investor a jeden z kryptomenových optimistov, sa tento týždeň pripojil k ďalším bitcoinerom na konferencii „Bitcoin 2022“ v Miami. Jeden z verejne známych obhajcov otca kryptomien však v minulosti revolučný vynález odmietal a odsudzoval!

Kevin O’Leary je bullish

Len pred nedávnom však Kevin O’Leary nazýval Bitcoin a kryptomeny bezcennými či dokonca odpadom.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin analýza – cena smeruje na support 40 000 $, býčí trend je v nedohľadne

Čím viac sa však človek učí o Bitcoine či kryptomenách, tým viac sa jeho názory vedia časom zmeniť. Kevin O’Leary je toho typickým príkladom. Jeho názor na novodobé digitálne aktíva sa vcelku dramaticky zmenil.

Hlavným faktorom, prečo investor kritizoval kryptomeny, je ten, že sú energeticky náročné a škodlivé pre životné prostredie. Neskôr ale O’Leary začal veriť tomu, že práve v ťažbe je veľa príležitosti. „Ťažba Bitcoinu zachráni svet“ povedal O’Leary počas svojho prejavu na konferencii.

Podnikateľ pre portál Fortune ďalej povedal, že si predstavuje budúcnosť, v ktorej budú „bitcoinové bane“ poháňané hydroelektrickou alebo jadrovou energiou. Priznal sa, že sám plánuje investovať do infraštruktúr a spoločností, ktoré takéto projekty budú spravovať.

O’Leary v tweete taktiež predpovedal, že Bitcoin sa stane svetovou rezervnou menou.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

O’Leary verí, že Bitcoin a jeho ťažba má budúcnosť

O’Leary verí, že regulačný návrh SEC-u namiesto toho, aby obmedzoval prácu spoločnostiam, ktoré investujú do BTC, povedie skôr k tomu, že podporia „ťažbu“, ktorá bude využívať obnoviteľnú energiu. Je si istý, že „možnosť vložiť peniaze do zelenej ťažby bitcoinov je jednou z najväčších investičných príležitostí, aké som kedy mal.“

O’Leary ďalej dúfa, že ľudia vybudujú centrá na ťažbu Bitcoinu, ktoré budú využívať vodnú alebo jadrovú energiu na prevádzku, ako to sám nazval. Ideálne bude, ak človek nájde miesto s množstvom vodnej elektriny, zaplatí sa za zriadenie prenosovej linky a tá bude použitá na vybudovanie centra ťažby BTC.

Niektoré komunity možno nebudú chcieť, aby sa to vybudovalo, uznáva O’Leary. Ďalej však povedal, že už investoval do ťažby poháňaných vodnými zdrojmi a plánuje v tom pokračovať. Povedal, že „nasledujúcich 10 rokov sa tomu budem venovať.“

Čítaj ďalej: Jack Mallers: Spoločnosti ako McDonald’s či Walmart budú prijímať Bitcoin prostredníctvom Lightning Network!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre