[Kryptoprogram] Expirácia CME Bitcoin futures a upgrade Zcash Sapling siete …

BITmarkets BITmarkets

Október sa nám chýli ku koncu, no aj tento týždeň nás čaká veľa noviniek. Nami pripravený prehľad najzaujímavejších udalostí si môžete pozrieť nižšie.

22. 10. 2018, pondelok

Stellar (XLM)

V pondelok prebehne spustenie IBM Blockchain World Wire na sieti Stellaru. Cieľom je poskytnúť klientom rýchly priebeh medzinárodných platieb, ktoré budú lacné, efektívne a transparentné. Zároveň budú klienti benefitovať z jednotného poplatku pri všetkých menách.

Hdac (HDAC)

Kryptomena Hdac sa rozhodla zmeniť svoj algoritmus, aby tak zabránila ťažbe tohto coinu prostredníctvom ASIC zariadení. Prechod z Lyra2Rev2 na Skunk nastane vyťažením bloku 151.880.

23. 10. 2018, utorok

No BS Crypto (NOBS)

No BS Crypto, ktorého maximálny počet bol vývojárskym tímom nastavený na 10 000 000 000 coinov, zažije rapídne zníženie svojho množstva. Tvorcovia sa rozhodli spáliť približne 75 % mincí. Dôvodom má byť fakt, že prevažná väčšina NOBS nie je komunitou využívaná tak, ako si to vývojársky tím predstavoval.

Ethereum Classic (ETC)

V stredu sa v New Yorku uskutoční ETC Meetup, ktorý bude zameraný na inteligentné kontrakty.

Blockchain Bitcoin Conference – Malta

Blockchain & Bitcoin Conference je séria medzinárodných podujatí, ktoré sa konajú vo viacerých európskych mestách. V tento deň ju bude hostiť Malta a hlavnými témami budú ICO, aktuálne trendy v blockchaine ako aj legislatívne regulácie týkajúce sa kryptomien.

24. 10. 2018, streda

World Investment Forum

V Ženeve sa uskutoční World Investment Forum, ktorého hosťom bude aj zakladateľ a CEO jednej z najpopulárnejších kryptobúrz súčasnosti – Binance, Changpeng „CZ” Zhao.

25. 10. 2018, štvrtok

Stable Conf London

V tento deň prebehne v Londýne zaujímavá konferencia Stable Conf 2018, ktorá sa zameria, ako už názov napovedá, na takzvané stablecoiny.

Mohlo by vás zaujímať: Máte kryptomeny na centralizovaných burzách? Pozor – nie sú vaše!

26. 10. 2018, piatok

CME Bitcoin futures kontrakty

V piatok tu máme ďalšiu expiráciu Bitcoin futures kontraktov, ktoré zastrešuje spoločnosť CME Group Inc. (Chicago Mercantile Exchange & Chicago Board of Trade).

Singapore Crypto Expo

V piatok prebehne Crypto Expo Asia 2018, kde hlavnými témami jednotlivých seminárov bude problematika ICO a možné spôsoby AD a PR marketingu pomocou využitia technológie blockchain.

NEO Berlin Meetup

V Berlíne sa uskutoční ďalší meetup fanúšikov kryptomeny NEO. Tentoraz bude prebiehať formou workshopu, ktorý bude zameraný na tvorbu inteligentných kontraktov.

Magi (XMG)

Piatok bude nepríjemný pre držiteľov kryptomeny Magi. Tá bude totižto delistovaná z populárnej kryptoburzy Bittrex. Ostane už len na YoBite a na Cryptopii.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

27. 10. 2018, sobota

Bitcoin Cash (BCH)

V sobotu sa v Amsterdame uskutoční prvý európsky Bitcoin Cash hackathon. Ak máte chuť dozvedieť sa o BCH viac, alebo všetkým ostatným vysvetliť, že skutočný Bitcoin je len jeden – spravte si výlet do Amsterdamu. Vstup na túto akciu, ako aj strava a nápoje sú pre všetkých zadarmo.

28. 10. 2018, nedeľa

Zcash (ZEC)

V nedeľu prebehne aktualizácia Zcash Sapling siete. Tá je zameraná na zlepšenie fungovania tienených transakcií, na ktorých si táto kryptomena orientujúca sa na anonymitu zakladá.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.