Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom (časť 4.)

Novinky coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem
Potencial
BITmarkets BITmarkets

Tento seriál pokračuje ďalšou časťou. Ak by ste si chceli prečítať všetky predchádzajúce články, tak kliknite na nasledovné linky: časť 1časť 2, časť 3. Dokopy sme vám predstavili už takmer 10 kryptomien s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom. Dnes máme pre vás pripravené ďalšie 3 kryptomeny, ktoré patria do podobnej kategórie.

Disclaimer: Určite nemôžete tento článok považovať za finančnú radu alebo nabádanie na zakúpenie daných kryptomien. Ak by ste sa rozhodli investovať do ktorejkoľvek z uvedených kryptomien, majte na pamäti, že ďalší research z vašej strany je nevyhnutný.

11.NavCoin

Cena: 0,899 USD
Trhová kapitalizácia: 56 miliónov USD
All Time High: 4,6 USD

O NavCoine sa často hovorí aj na rôznych slovenských a českých kryptomenových portáloch ako o veľmi solídnom projekte. Navyše je NavCoin veľmi ambiciózny projekt s veľmi skúseným tímom. Pomocou RSA algoritmu, ktorý daná kryptomena využíva sú navyše transakcie anonymné, čo kryptomenu robí ešte populárnejšou.

V porovnaní s Bitcoinom sú napríklad transakcie aj oveľa rýchlejšie (čo už v dnešnej dobe nie je zas až také ťažké), avšak tím hlavných vývojárov má v pláne vytvoriť aplikáciu, ktorá celý ekosystém okolo tejto kryptomeny prepojí.

12.Nexo

Cena: 0,168 USD
Trhová kapitalizácia: 94 miliónov USD
All Time High: 0,53 USD

Nexo patrí medzi prvé projekty v kryptosvete, ktoré umožnili nulové poplatky za transakcie. Navyše má Nexo za sebou veľmi úspešné ICO a predpredaj, keď svoj hard-cap dosiahol iba za dva týždne. Celková vyzbieraná suma bola až 52,5 milióna dolárov.

13.Kucoin Shares

Cena: 3,13 USD
Trhová kapitalizácia: 35 miliónov USD
All Time High: 20,13 USD

Pri Kucoin Shares ide o veľmi populárny jav, ktorý sa pri dnešných kryptomenových burzách vidí pomerne často. Burza sa nepokúša iba o umožnenie transakcií a nákupov medzi kryptomenami, ale ponúka aj iné výhody. Pri Kucoin Shares ide o akúsi dennú úrokovú mieru.

Burza Kucoin má navyše svojim používateľom čo ponúknuť. Má zalistovaných až takmer 140 rôznych kryptomien medzi ktoré patria napríklad Bitcoin, Ethereum, Tether, NEO, EOS a mnoho ďalších.

Záver

Štvrtým dielom o kryptomenách s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom nekončíme. Pripravujeme pre vás ďalší článok do tejto série a je veľmi pravdepodobné, že nebude posledný. Ak aj vy máte kryptomenu, ktorá by sa do podobnej kategórie hodila, neváhajte a podeľte sa s nami o váš tip.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
sludgefeed.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.