Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom (časť 3.)

Novinky coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem
Potencial
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Náš seriál o potencionálnych kryptomenách pokračuje svojou treťou časťou. Ak by ste si chceli prečítať predošlé dve, kliknite na tento link, kde nájdete prvú časť alebo na druhú časť tejto série priamo tu. V tejto časti máme pre vás pripravené ďalšie kryptomeny, ktoré by mohli v najbližšej dobe spraviť naozaj veľký skok v cene.

Disclaimer: Určite nemôžete tento článok považovať za finančnú radu alebo nabádanie na zakúpenie daných kryptomien. Ak by ste sa rozhodli investovať do ktorejkoľvek z uvedených kryptomien, majte na pamäti, že ďalší research z vašej strany je nevyhnutný.

8.Sumokoin – SUMO

Cena: 1,73 USD
Trhová kapitalizácia: 4,8 milióna USD
All Time High: 11,72 USD

Sumokoin je jedna z anonymných kryptomien, ktorej sa zatiaľ nedostáva príliš veľa pozornosti. Ide o akéhosi „čierneho koňa” medzi anonymnými kryptomenami. Na druhú stranu, pokiaľ sa už ľudia z kryptosveta na túto kryptomenu zamerajú, často vyzdvihujú najmä veľmi skúsený tím.

Pre porovnanie, rozdiel medzi Sumokoinom a Monerom je zhruba taký istý ako rozdiel  medzi LitecoinomBitcoinom. Najmä kvôli extrémne rýchlym transakciám a minimálnym poplatkom sa môže Sumokoin prepracovať medzi kryptomeny s trhovou kapitalizáciou až 1 miliardu dolárov.

9.Cappasity – CAPP

Cena: 0,0365 USD
Trhová kapitalizácia: 15,75 milióna USD
All Time High: 0,485 USD

Cappasity by mal fungovať ako prvý decentralizovaný AR/VR ekosystém pre 3D obsah. Táto platforma využíva blockchain na umožnenie nákupu a predaja 3D obsahu. Bude tak umožňovať decentralizované, ale takisto dôveryhodné prostredie pre tvorcov 3D obsahu, rovnako ako sa bude snažiť uchovávať ich autorské práva.

Cappasity sa pokúsi byť jedným z popredných hráčov v AR/VR priemysle, ktorého veľkosť je v roku 2025 odhadovaná až na 35 miliárd dolárov. Dopomôcť k tomu by im mohla napríklad spolupráca s technologickým gigantom NVIDIA.

10.Airswap – AST

Cena: 0,335 USD
Trhová kapitalizácia: 50 miliónov USD
All Time High: 1,93 USD

Airswap je decentralizovaný globálny projekt, ktorého cieľom je umožniť užívateľom obchodovanie Ethereum tokenov. Zakladať si má práve na decentralizovanosti, pretože väčšina búrz v kryptosvete je centralizovaných a kvôli tomu existuje možnosť, že by mohli byť hacknuté.

Hneď v prvý deň spustenia bol Airswap schopný vykonať transakcie v celkovej hodnote 1 milióna dolárov. V aktuálnej dobe umožňuje Airswap obchodovať takmer 25 Ethereum tokenov, pričom toto číslo stále rastie.

Záver

Desiatou kryptomenou s malou trhovou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom, nekončíme. Máme pre vás pripravené ďalšie kryptomeny, ktoré by mohli prekvapiť. Rovnako však máme pre vás na konci tejto série malé prekvapenie a preto neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Naše aktuálne video:

Zdroj:
sludgefeed.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.