Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom (časť 2.)

0
coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem
Potencial

prvej časti tejto série sme vám predstavili 3 kryptomeny s možným vysokým nárastom na hodnote. Išlo konkrétne o Quantstamp, Polymath a Axpire. V tomto článku sa pozrieme na ďalšie kryptomeny, ktoré majú pomerne nízku trhovú kapitalizáciu, no napriek tomu majú veľký potenciál.

Disclaimer: Určite nemôžete tento článok považovať za finančnú radu alebo nabádanie na zakúpenie daných kryptomien. Ak by ste sa rozhodli investovať do ktorejkoľvek z uvedených kryptomien, majte na pamäti, že ďalší research z vašej strany je nevyhnutný.

4.Odyssey – OCN

Cena: 0,0239 USD
Trhová kapitalizácia: 47 miliónov USD
All Time High: 0,103 USD

Táto kryptomena sa zaoberá vytvorením peer-to-peer ekosystému a zdieľanej ekonómie. V peer-to-peer a business-to-business ekosystémoch sa aktuálne platia veľké poplatky a práve tie by chceli Odyssey zmeniť. Tomuto projektu pôjde o vytvorenie prepojenia medzi poskytovateľmi služieb a zákazníkmi prostredníctvom vytvorenia „mostu“ dôvery, inteligencie a automatizácie. Rovnako treba o tomto projekte povedať, že patrí medzi prvé projekty založené na kontroverznej platforme s obrovskou celosvetovou komunitou – TRON.

5.TheKey – TKY

Cena: 0,0203 USD
Trhová kapitalizácia: 91 miliónov USD
All Time High: 0,0382 USD

TheKey má byť kryptomenou, ktorá vytvorí prepojenie medzi spoločnosťami využívajúcimi blockchain, big data a regulátormi. Cieľom bude zautomatizovať proces takzvaného KYC (Know-Your-Customer). TheKey sa tak bude zameriavať na zlepšenie  bezpečia kryptomenových platforiem, protokolov a služieb, pričom sa má zároveň spojiť so spoločnosťami poskytujúcimi big data informácie.

Chránenie digitálnej identity je čím ďalej, tým viac podstatné, a ako sa ukázalo, jedno z najlepších využití blockchainu je práve ochrana identity. TheKey si plne uvedomuje svoju silu a práve preto začal formovať veľmi dôležité partnerstvá po celom svete.

6.Matrix AI Network – MAN

Cena: 1,33 USD
Trhová kapitalizácia: 200 miliónov USD
All Time High: 1,72 USD

Tento projekt spája snáď každú jednu novú technológiu dokopy. Táto robustná blockchain platforma je prepojená s automatizovanými smart kontraktmi (ktoré bude vedieť použiť aj obyčajný človek) a rovnako tak aj umelú inteligenciu (Artificial Inteligence – AI). Cieľom tohto projektu je priniesť blockchain medzi ľudí a práve preto prostredníctvom všetkých technológií spraviť systém čo najjednoduchší. Na bezpečnosť všetkých smart kontraktov dohliada práve AI.

Pokiaľ by mali byť smart kontrakty využívané bežnými ľuďmi, musia byť oveľa jednoduchšie ako tomu bolo doteraz. Aby na vytvorenie nového smart kontraktu nebol potrebný programátor, MatrixAI sa pokúsi celý proces veľmi uľahčiť a priniesť tým smart kontrakty do života bežných ľudí.

7.Achain – ACT

Cena: 0,307 USD
Trhová  kapitalizácia: 149 miliónov USD
All Time High: 1,25 USD

Achain je verejná blockchain platforma, ktorá umožňuje vývojárom rôznych levelov vydanie tokenov a vytvorenie smart kontraktov, decentralizovaných aplikácií a blockchain systémov. Achain sa pokúsi o vytvorenie celosvetovej blockchain siete slúžiacej na výmenu dát a informácií a transakcií. Táto kryptomena je rýchla, „svižná“ a efektívna. Najmä kvôli vyspelosti tohto projektu a využitiu je prekvapivé, že sa táto kryptomena nedrží nad hranicou jednej miliardy dolárov celkovej trhovej kapitalizácie.

Pomocou zníženia vstupných nárokov sa vývojári rôznych úrovní budú môcť podieľať na zvýšení adaptácie blockchain technológie. Ak sa tímu okolo Achain podarí dodržať bezpečnosť a škálovateľnosť, určite sa tento projekt môže vyšplhať v celkovej trhovej kapitalizácii veľmi vysoko.

Záver

Určite v tejto téme ešte nekončíme, keďže máme pripravených ešte niekoľko kryptomien, ktoré majú pomerne malú celkovú trhovú kapitalizáciu, ale aj veľký potenciál na rast. Nenechajte si preto ujsť náš ďalší článok na túto tému.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Máme nové video, ktoré si môžete pozrieť tu:

Zdroj:
medium.com

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of