Token Fantom
Token Fantom. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Patríte k fanúšikom tokenov zo sektoru DeFi? Ich popularita neustále narastá a za posledných 24 hodín tempo neutícha. Jedným z predstaviteľov DeFi je nenápadný token Fantom.

Prečítaj si tiež: Shiba Inu sa po 400 % rallye dostáva do TOP 15!

Fantom s výrazným výsledkom

Fantom je natívny token, ktorý spočiatku pôsobí nenápadným dojmom. Za posledné dni však predvádza oslnivé výsledky. Momentálne sa tento projekt teší neustálemu tlaku býkov.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Za posledných 24 hodín sa token FTM vyšplhal o približne 43 %. Ide o aktuálne najvýkonnejší token z TOP 100 kryptomien podľa rebríčka trhovej kapitalizácie. Z hľadiska týždňového obdobia je výsledok ešte výraznejší. Od 1. októbra tento token dosiahol profit 106 %. Jediný projekt, ktorý dokázal FTM prekonať je meme coin Shiba Inu s 209 % ziskom.

FTM/BUSD
FTM/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Podľa populárneho investora zo sektoru DeFi, ktorý ma na twitteri pseudonym Danger, je zaujímavá najmä hodnota objemov tokenu FTM za posledných 24 hodín. V porovnaní s jeho konkurenciou, s tokenom AVAX od Avalanche, je táto hodnota dvojnásobná. Ak sa však pozrieme na trhovú kapitalizáciu, v tomto prípade vedie AVAX.

Môže ťa zaujímať: Používate Robinhood? Spoločnosť spúšťa 24/7 hotline aj pre kryptomeny

Pri súčasnej situácií je token FTM zrejme vhodným riešením na nákup. 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Atlas954

Kdo by měl zájem o další informace ohledně Fantomu tak bych vás pozval na Discord

https://discord.gg/xQsHQUsj