Shiba Inu s obrovským rastom
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Patríte medzi fanúšikov psích meme coinov? Ak áno, určite ste postrehli obrovský boom projektu Shiba Inu. Týždňová rallye zabezpečila tokenu SHIB miesto v TOP 15 podľa trhovej kapitalizácie.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – bullrun potvrdený, cena je krátkodobo prehriata

Dobehne Shiba Inu svojho konkurenta?

Za necelý týždeň dokázal token SHIB dosiahnuť profit cez 400 %. Dokáže dobehnúť svojho najväčšieho konkurenta v oblasti meme coinov? Trhová kapitalizácia DOGE je aktuálne na úrovni 33 miliárd USD. Aktuálny rozdiel teda robí približne 20 miliárd USD.

Trhová kapitalizácia SHIB
Trhová kapitalizácia SHIB. Zdroj: CoinMarketCap

Celý trh kryptomien prežíva za posledný týždeň pozitívne obdobie, no nikto nečakal, že bude token SHIB absolútne dominovať. Opäť sme svedkami viackrát opakovaného faktu: trh kryptomien dokáže vyprodukovať absolútne nelogické kroky.

Môže ťa zaujímať: Shiba Inu sa stala najobchodovanejším tokenom na Coinbase – denný objem vzrástol o 553 %!

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

V čase písania tohto článku sa projekt SHIB obchodoval na úrovni 0,00003393 USD, čo predstavuje nárast o ďalších 22 % v priebehu 24 hodín. Nikto nedokáže predpovedať, kedy sa skončí táto rallye. Nákupy a objemy neustále rastú, takže môžeme očakávať ďalší rast.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

Z hľadiska využitia považujeme tento projekt za vysoko, a preto odporúčame dôkladne si premyslieť otváranie obchodov, či už longy alebo shorty. Za poslednú zmienku stojí, že Shiba Inu aktuálne dosahuje úroveň takých gigantov, ako sú United Airlines a America Airlines Group.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre