Robinhood krypto podpora
Robinhood krypto podpora. Zdroj: Shutterstock.com/Tada Images

Populárna obchodná aplikácia Robinhood v utorok oznámila, že spustila nepretržitú telefonickú podporu. Stále totiž rastie používateľská základňa vrátane miliónov používateľov, ktorí sa prihlásili na prístup k investíciám do kryptomien.

Používatelia aplikácie budú odteraz môcť hovoriť so živým zástupcom zákazníckych služieb 24 hodín denne, sedem dní v týždni, bez ohľadu na sviatky. Spoločnosť uviedla, že linka podpory 24/7 je súčasťou širšieho úsilia o rozšírenie spoľahlivosti a dostupnosti.

Pre prístup k službe môžu používatelia požiadať o hovor prostredníctvom aplikácie Robinhood a dostať upozornenie, keď budú ďalší v rade na telefonický rozhovor. Hovor potom zaháji zástupca spoločnosti Robinhood.

Prečítaj si tiež – Podľa Stock-to-Flow sa má BTC v novembri uzavrieť nad 98 000 $

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Robinhood rieši problém na rozdiel od iných

Christine Brownová, prevádzková riaditeľka Robinhood Crypto, uviedla, že spoločnosť navyšuje svoje zákaznícke služby pre vyššie objemy a dlhšie čakacie doby. Povedala, že spoločnosť je odhodlaná vyriešiť tri hlavné prekážky na finančných trhoch ako sú ekonomické, vzdelávacie a emocionálne:

„Aby sme prekonali emocionálne bariéry, musíme každému pomôcť cítiť, že je pripravený stať sa investorom. Každý musí cítiť, že dostane potrebnú podporu, keď ju potrebuje. Dúfame, že nepretržitá telefonická podpora bude tieto bariéry naďalej búrať.

V júni mal Robinhood zhruba 2 700 zamestnancov zákazníckej podpory. Zákaznícky servis a jeho nedostatok sa stal vážnym problémom mnohých obchodníkov s kryptomenami. Tisíce zákazníkov spoločnosti Coinbase sa nedokázali dostať k zákazníckej podpore ani vtedy, keď boli ohrozené ich účty. Tento problém sa netýka iba Coinbase.

Spoločnosť mala v júli 18 miliónov registrovaných účtov s aktívami vo výške 80 miliárd dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – ak cena prekoná 53 000 $, môže to znamenať bullrun

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre