Bitrise
Bitrise, zdroj: www.shutterstock.com/PostmodernStudio

Bitrise je projekt, ktorý buduje decentralizovaný finančný systém a je inšpirovaný rozbehnutou Solanou. Za jeden mesiac robil neuveriteľných 3 000 %.

Ide o rekordný nárast kryptomeny za posledné 3 mesiace. Tím za projektom Bitrise pracuje na veciach, ktoré iným projektom DeFi trvali oveľa dlhšie. Tento fakt môže vysvetliť nadšenie o novinky, ktoré projekt priniesol na kryptomenový trh.

Mohlo by ťa zaujímať: Austrália: Predstaviteľ najväčšej banky verí, že krajina musí prejsť na kryptomeny, inak bude zaostávať!

Bitrise si berie dobrý príklad

3 000-percentný rast prišiel po oznámení od developerov Bitrisu, ktorý nadchol určitú časť kryptomenovej komunity. Najzaujímavejšie je spustenie možnosti stakingu, ktorý prilákal tisíce nových členov kryptografickej komunity vrátane tých investorov, ktorí prišli od Solany.

Vedenie oznámilo, že staking sa začne koncom novembra 2021, a podobne ako to má Solana, príjem zo stakingu bude vcelku vysoký. So zaujímavými 80 % APY Bitrise získal serióznu pozornosť od „veľrýb“ z ostatných veľkých kryptomien.

Dôležitým aspektom je generovanie príjmov. Podobne ako Solana, bude Bitrise prevádzkovať vo svojom ekosystéme viac produktov, aby generoval väčšie príjmy za svoje mince. Ekosystém už má spustených niekoľko produktov vrátane auditov, „Techrate Audi“ či „dAppky“, ktoré boli vyvinuté za 3 mesiace. Pracujú taktiež na kryptomenovej výmene a čoskoro ako Solana, aj tento inšpirujúci projekt prisľúbil vyvinúť ešte viac produktov pre svoj ekosystém. Pre porovnanie, Solana má zatiaľ na starosti viac ako 400 projektov.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Investori majú zjavne veľké očakávania

Tento nárast prišiel hlavne kvôli dôvere v dlhodobý úspech a stabilitu tohto coinu. Projekt má stále jednu z najinovatívnejších tokenomík. Rovnako ako pri Solane, aj tu bude tokenová distribúcia určená na odmeňovanie investorov.

Investori získavajú statický príjem, ktorý sa automaticky posiela do peňaženiek držiteľov tokenov každých 60 minút. Existuje už dostatok investorov, ktorí sa pripájajú na túto mincu, vrátane členov komunity Solana, aby získali bezplatné tokeny za „hodlovanie“ tokenu BRISE počas toho, ako čakajú na staking.

Čítaj ďalej: Analýza BTC – sme na lokálnom minime, alebo bude korekcia pokračovať?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre