bifinex

Burza Bitfinex oznámila, že na jej platforme je možné od soboty, 7. apríla 2018, obchodovať nové kryptomeny. Medzi novopodporovanými altcoinami sú napríklad Aion (AION), Iostoken (IOST), Request Network (REQ) a Raiden Network (RDN).

Známa burza Bitfinex, ktorá sídli v Hong Kongu a na trhu pôsobí už od roku 2012, prišla pre svojich užívateľov túto sobotu so zaujímavou správou. Už do beztak slušného zoznamu obchodovateľných kryptomien zaradila ďalších 12 altcoinov.

O ktoré altcoiny ide?

Jedná sa o Aion (AION),  IOSToken (IOST), Request Network (REQ), Raiden Network (RDN), Loopring (LRC), BnkToTheFuture Token (BFT), Cofound.it (CFI), Wax (WAX), SingularityNET (AGI), MedicalChain (MTN), Odem (ODEM) a Dai (DAI). Všetky vyššie spomenuté digitálne meny sú ERC-20 tokeny.

Tip redakcie: Prečítajte si náš článok – Poľskí vyšetrovatelia zabavili $400 miliónov – Bitfinex zapletený v podvode?

Obchodovanie na páku príde postupne

Podľa vyhlásenia Bitfinexu, majú pridané tokeny trhovú kapitalizáciu presahujúcu 1,1 miliardy dolárov. Tým pádom spoločnosť očakáva, že sa na jej platforme vytvorí dostatočná likvidita pre tieto meny. Od nej sa totižto bude odvíjať, kedy pre ne zaradí do ponuky aj obchodovanie na páku.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Generálny riaditeľ firmy Bitfinex, Jean-Louis van der Velde, uviedol:

“Zavedenie takého veľkého výberu žetónov, ktoré predstavujú rôznorodé spektrum projektov, predstavuje pre spoločnosť Bitfinex významný krok. Sme hrdí na to, že sme ich zaradili do ponuky, pretože veríme, že každý pridaný token slúži na posilnenie a oživenie jedinečného aspektu globálneho blockchain ekosystému. Tým pádom ponúkne nové a zaujímavé obchodné možnosti pre našich používateľov. Veríme, že budeme naďalej rozširovať našu ponuku služieb tak, aby vyhovovala potrebám našich zákazníkov a zároveň udržiavala platformu s cieľom podporovať rastúcu komunitu digitálnych aktív.”

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek zvončekom vľavo dole. Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Záver

Päť novozaradených coinov na Bitfinex sa podľa stránky coinmarketcap nachádza z pohľadu trhovej kapitalizácie v prvej stovke. Ide o coiny Aion (AION),  IOSToken (IOST), Request Network (REQ), Loopring (LRC), a Wax (WAX). Možno trochu kontroverzne pôsobí zalistovanie BnkToTheFuture tokenu (podľa coinmarketcap až 1306. miesto z hľadiska trhovej kapitalizácie), ktorý má podľa niektorých zdrojov zainvestované práve do akcií tejto burzy. Možno aj to bol dôvod, prečo sa vlastníci Bitfinexu rozhodli pridať aj tento ERC-20 token. Každopádne, informácia o pridaní BnkToTheFuture sa okamžite premietla aj do jeho ceny a nedeľu dosiahol svoje ATH na cene 0.15 USD za jeden token.

Zdroj:
news.bitcoin.com
medium.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance