audit, lupa, kryptoměny

Podľa predpokladov Bitfinex nakoniec neprejde auditom, sľubovaným už od mája minulého roku.

Vyzerá to, že sa nič nedeje

Zatiaľ to po ôsmich mesiacoch vyzerá, že sa opäť nič nestane. Podľa všetkého spoločnosť Friedman LLP nebude audit vykonávať, a to aj napriek nespočetným uisteniam zamestnancov spoločností Bitfinex a WhalePool, že audit je hneď za rohom.

Dňa 23. januára sa zistilo, že Friedman LLP úplne odstránila akékoľvek zmienky o audite v Bitfinexe zo svojich webových stránok a to vrátane tlačovej správy.

Navyše toto nie je prvý krát, kedy sa ho nepodarilo vykonať. Trvalo zhruba osem mesiacov, než sa Bitfinex priznal, že audit “Ledger Labs” nebude vykonaný, napriek tomu, že zamestnanci tejto spoločnosti tvrdili niečo iné.

Nakoniec sa spoločnosť, ktorá nebola schopná zaistiť audit od tretej strany, rozhodla presvedčiť jedného zo svojich akcionárov, aby sa podieľal na kontrole zostatkov bankového účtu.

Kontrola bankového účtu ešte neznamená, že bol vykonaný audit. Bitfinex vopred vedel, kedy bude niekto “kontrolovať” peniaze na ich účte.

Bitfinex teraz obviňuje “zlé” banky z toho, že neumožnili audit

Existuje iba jeden spôsob, ako by sme mohli vykonať audit tretej strany. Jednoducho sa každý pokúsi svoje Tether coiny vymeniť za skutočné peniaze. Je ale pravdepodobné, že keď potom Bitfinex pozastaví výbery, proste bude viniť zlé banky za problémy, tak ako predtým.

Ďalšie informácie ohľadne Bitfinexu a podozrenie na Ponzi schému, vrátane dokumentov sú k dispozícií v originálnom článku.

O Tethere sme písali nedávno tiež.

Ak chcete dostávať upozornenia na ďalšie naše správy, kliknite na zvonček v ľavom dolnom rohu. Tiež nás sledujte na našej facebookovej stránke.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance