Rockefellerovci sa taktiež rozhodli investovať do kryptomien.
Rockefellerovci sa taktiež rozhodli investovať do kryptomien. Zdroj: shutterstock.com/LeonardZhukovsky

Vyzerá to, že vlna odporu voči kryptomenám slabne už aj na úrovni svetových finančných magnátov. Predvčerom sme informovali, že George Soros zmenil názor a chce investovať do kryptomien a dnes vyšla daľšia podobná správa.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísala Denisa.

Rockefellerovci budú taktiež investovať do kryptomien

Investičný fond Venrock, založený jedným z Rockefellerovcov, uzavrel partnerstvo s kryptomenovým investičným fondom Coinfund.

Táto správa prekvapivo zatiaľ nemala príliš veľký vplyv na trhy, ktoré se stále potácajú v červených číslach a leader kryptotrhu Bitcoin nie je schopný preraziť späť nad hranicu 7,000 USD.

Zato v kryptokomunite vyvolala správa búrlivú odozvu. V diskusiách sa špekuluje o budúcich zámeroch veľkých magnátov v tejto oblasti. Podľa názorov niektorých členov kryptokomunity je to dobré, pretože by to mohlo pomôcť k prehodnoteniu regulácií zo strany štátov.

K správe sa vyjadril napríklad i CEO Cardana, ktorý zastáva skôr druhý názor.

Mohlo by vás zaujímať: Všetko o kryptomene Cardano

Podľa iných to kryptomeny skôr poškodí, pretože vstupom týchto veľrýb dôjde k väčšej centralizácii moci.

Ďalšia skupina dokonca tvrdí, že ide o dlhodobú stratégiu, ktorá je súčasťou plánu na zavedenie tzv. „New World Order“, ale to už ide o špekulácie zo strany konšpirátorov.

Zatiaľ ale nie všetci finanční magnáti otočili. Napríklad Warren Buffet stále neochvejne tvrdí, že do Bitcoinu nikdy investovať nebude.

Tip redakcie: Ako zbohatnúť investovaním do kryptomien?

Čo si o vstupe veľkého kapitálu myslíte vy? Podeľte sa s nami v komentároch alebo v diskusnej skupine na Facebooku.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance