Binance desatoro kryptopráv
Binance desatoro kryptopráv, zdroj: www.shutterstock.com/NadezdaMurmakova

Binance, popredná svetová kryptoburza, oznámila desatoro základných práv pre používateľov kryptomien, ktoré môžu slúžiť ako návod v regulačných diskusiách a vývoji globálnych zákonných rámcov pre kryptomenové trhy.

Práva zákazníkov, ako sú opísané v dokumente uverejnenom samotnou kryptoburzou, majú zabezpečiť bezpečný prístup k novým technológiám a bezpečnému používaniu platforiem. Ochrana používateľov bez obmedzenia inovácií je pre Binance prioritou, ako to sami tvrdia.

Mohlo by ťa zaujímať: Kedy a na akej cene môže skončiť súčasný rastúci cyklus BTC?

Changpeng Zhao „CZ“ sa o Binance poctivo stará!

„Pre Binance bol vždy prioritou a vždy bude náš klient. Bezpečnosť až po ich spokojnosť s používaním našej kryptoburzy. To je presne to, o čom sú kryptomeny, a je nesmierne dôležité, aby sme to v tomto novom odvetví nestratili. S týmito novými základnými desiatimi bodmi dúfame, že poskytneme možnosť vyjadriť sa tým, ktorí boli doteraz umlčaní tými hore,” povedal sám Zhao.

Pre nedávne netradičné pohyby na trhu kryptomien, prílev nových investorov a „dozrievanie kryptografického priemyslu“ kryptoburza začala aktívne spolupracovať s regulačnými orgánmi na vývoji globálnych regulačných rámcov. Tie by mali dosahovať vzájomné ciele za účelom ochrany používateľov a zároveň umožňovať inováciám pokračovať vo svojej práci a zabezpečiť ďalší progres.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kryptoburza chce mať čistý biznis

Popredná kryptoburza verí, že desatoro základných práv používateľov kryptomien bude slúžiť ako štartovací bod na začatie produktívnejších rozhovorov s ostatnými vrátane iných búrz, inovátorov blockchainu, regulátorov a svetových lídrov.

V reklame, ktorá popisuje tieto práva, Binance uznáva, že väčšia regulácia je nevyhnutná a zdôrazňuje, že „inteligentná regulácia“ bude prospešná pre každého. Rovnako ako bezpečnostné pásy v aute, regulovanejší kryptotrh poskytuje väčšiu bezpečnosť pre každodenných používateľov.

„Regulácia a inovácia sa vzájomne nevylučujú. Chceme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme spolupracovali s regulačnými orgánmi a svetovými lídrami. Musíme zistiť, aká účinná bude regulačná politika. S naším vedením sa tešíme na spoluprácu s regulačnými orgánmi, aby sme pomohli zvýšiť ich vedomosti. Pokúsime sa vyvrátiť fámy a odprezentovať nové odvetvie a jeho možnosti“ povedal CZ.

Čítaj ďalej: Hash rate BTC sa vracia na ATH – mineri stále akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre