Binance, najväčšia kryptoburza čo sa týka obchodovaného objemu kryptomien, prišla v stredu, 5.9.2018 so zaujímavou súťažou, ktorá je štedro dotovaná výhrami v celkovej sume 1 milión TRX.

Zobchodovať treba aspoň 300.000 TRX

Podľa tlačovej správy vydanej burzou sa do zmienenej súťaže môžu zapojiť všetci jej klienti, pokiaľ majú na tejto obchodnej platforme ukončené overenie svoje totožnosti na úrovni “2”. Druhou podmienkou je dosiahnuť do konca súťaže zobchodvaný objem v hodnote minimálne 300.000 TRX.

Časové obdobie, počas ktorého sa klienti Binance môžu do súťaže zapojiť je vymedzené od 6.9.2018 0:00 UTC do 13.9.2018 0:00 UTC (UTC = stredoeurópsky letný čas + 2 hodiny). Po ukončení súťaže rozdelí Binance sľúbenú výhru vo výške 1 milión TRX medzi všetkých obchodníkov, ktorí splnili vyššie uvedené podmienky, podľa jednoduchého kľúča. Výhercami sa stanú tí, ktorých „rank number“ bude končiť číslicou „6“.

Distribúcia výhernej sumy bude rozdelená rovnomerne medzi všetkých obchodníkov. Je teda jedno, či vaše „rank number“ bude napríklad „126“, alebo „37.206“.

Mohlo by vás zaujímať: Spoločnosť TRON Foundation kúpila blockchain.org – čo to znamená pre TRX token?

Wash trading bude zakázaný

Burza si vyhradzuje právo vylúčiť zo súťaže obchodníkov, u ktorých sa preukážu nekalé praktiky, ktoré nekorenšpondujú s pravidlami súťaže. Konkrétne zdôraznila, že “wash trading” sa nebude považovať za legálny a operácie vykonávané v rámci tohto systému sa nezarátajú do objemu potrebného na splnenie podmienky zobchodovať 300.000 TRX. (wash trading – forma obchodu, pri ktorej investor súčasne predáva a kupuje tie isté finančné nástroje na vytvorenie zavádzajúcej, umelej činnosti na trhu).

Distribúcia, teda vyplatenie výhry v TRX prebehne automaticky do 2 týždňov po ukončení súťaže. Ak chcete v časovom predstihu zistiť, či budete patriť medzi šťastných výhercov, môžete tak urobiť kliknutím na „Account Center“  – „Distribution History“.

Súhrn podmienok súťaže

  • trvanie súťaže: 6.9.2018 0:00 UTC – 13.9.2018 0:00 UTC
  • nutnosť zobchodovať (nákup/predaj) 300.000 TRX
  • mať aktívny druhý stupeň overenia na Binance
  • odmenení budú súťažiaci, ktorých poradové číslo bude končiť číslicou „6“
  • wash trading je zakázaný

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

Tron je pravdepodobne jedna z malá kryptomien, ktorá sa čo najviac snaží zapojiť svoju komunitu a podnecovať ju k aktivite. Koncom leta, predstavil líder Tronu, Justin Sun, súťaž, v ktorej mali aktéri uhádnuť private key k zadanej adrese. Ten bol zašifrovaný v podobe akéhosi sudoku a výherca si na svoj účet mohol pripísať 6666 TRX.

Pár dní na to, čakalo priaznivcov Tronu ďalšie prekvapenie, ktoré si prepožičalo názov zo známeho seriálu. Súťaž Game of Tron, kde Tron a kryptoburza Coindeal vyčlenili na výhry 200.000 TRX, vyžadovala úspešne zodpovedať na pár kvízových otázok a stať sa followerom oboch platforiem na sociálnych sieťach. Víťaz si mohol odniesť 100.000 TRX, pričom spoločnosti odmenili celkovo 5 súťažiacich.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
binance.com
ethereumworldnews.com
bitcoinexchangeguide.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance